Pralaimėjimai „Mažeikių“ komandą numetė į trečiąją vietą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmuosius du pralaimėjimus Nacionalinėje krepšinio lygoje patyrė Mažeikių krepšininkai. Po jų komanda iš pirmosios vietos nukrito į trečiąją.

Teko pripažinti varžovų pranašumą

Penktadienį mažeikiškiai krepšininkai penktojo turo rungtynėse namuose su „Radviliškio-Juodelių“ komanda patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Tik pirmąjį kėlinį priekyje buvo mūsų komanda, vėliau varžovai rezultatą išlygino, jį persvėrė ir laikė iniciatyvą savo rankose. Jų pranašumas ketvirtajame kėlinyje siekė net devyniolika taškų, tačiau mažeikiškiai nenuleido rankų, pradėjo spausti varžovus ir sumažino šį skirtumą iki vienženklio.
Rungtynės pralaimėtos rezultatu 65:63, tik du žaidėjai – Modestas Šidlauskas ir Osvaldas Mačernis, šiose rungtynėse mūsų ekipai pelnė dviženklį taškų skaičių – atitinkamai 20 ir 14 taškų.
Marijampolėje mūsų komanda susitiko su vietos „Sūduva-Mantinga“. Po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo septynių taškų skirtumu, vėliau jis išaugo iki trylikos, tačiau marijampoliečiai surado jėgų ir po antrojo kėlinio ekipas skyrė tik du taškai. Antroji rungtynių dalis klostėsi permainingai – du kartus aikštės šeimininkai buvo atitrūkę, abu kartus mažeikiškiai juos beveik pasivijo, tačiau rungtynių pabaigoje sėkmė lydėjo marijampoliečius, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 80:71.

Trauma išmušė iš ritmo

Kaip po rungtynių „Santarvei“ kalbėjo ekipos vadovas Giedrius Petrulevičius, Radviliškio komanda troško iškovoti pirmąją pergalę čempionate, todėl ir kabinosi į žaidimą – aktyviai gynėsi vienas prieš vieną, mūsų žaidėjams kartais teko mesti neparuoštus metimus, o ir sėkmės pritrūko.
„Mus iš ritmo išmušė įžaidėjo Evaldo Aniulio trauma – jis gerai ginasi, organizuoja žaidimą, kai reikia jį pagreitina. Tuo tarpu Modestas Šidlauskas yra atakuojantis gynėjas, tačiau dabar savo poziciją aukoja komandos interesams. Vis dėlto jam labai sunku visas rungtynes vienam vadovauti ekipai.
Bet esame jauna, užsispyrusi komanda, norime įrodyti savo vertę, tad patirti pralaimėjimai įtakos nuotaikai ir žaidimui neturės. Vaikinams reikia dirbti, dirbti ir dirbti, gerinti susižaidimą, ir manau, kad sezono viduryje tai bus brandi ekipa“, – optimistiškai kalba klubo vadovas.
Penktadienį namuose mūsų krepšininkai žais su Klaipėdos „Nafta-Universitetu“, o šeštadienį išvykoje susitiks su Vilniaus „Š. Marčiulionio KA-Twomenu“.