Pralaimėta LKL čempionams

Autorius Vidas STANKUS
Luko ŠEPUČIO nuotr.

Intriguojančiomis rungtynėmis Telšiuose „M Basket-DELAMODE“ komanda pradėjo Lietuvos krepšinio lygos antrąjį ratą – po įtemptos kovos tik dešimties taškų skirtumu mažeikiškiai nusileido praėjusio sezono lygos nugalėtojui Vilniaus „Rytui“.

Pirmame kėlinyje sėkmingiau žaidė mažeikiškiai, jį laimėję 19:16, antrame vilniečiai sugebėjo persverti rezultatą ir į ilgąją pertrauką komandos išėjo svečiams pirmaujant 45:42. Trečiame kėlinyje vilniečiai šią persvarą padidino iki 68:62, tačiau ketvirtame mūsų ekipa grįžo į žaidimą ir trečią kėlinio minutę jau pirmavo rezultatu 75:73. Viską lėmė vilniečių atakų atkarpa 12:0, po kurios mūsų komanda jau nebepriartėjo prie varžovų ir rezultatu 83:93 patyrė devintą nesėkmę LKL pirmenybėse.

„M Basket-DELAMODE“ gretose Kajus Bruhnke pelnė 25 taškus, D. J. Fenneris – 14, Chauncey Collinsas – 11, Donatas Sabeckis – 10.

„Didžiuojuosi komanda, kuriai šį kartą iki pergalės pritrūko tik sėkmės. Po šių rungtynių vyrai gali gerai jaustis ir toliau augti pergalėms. Viską lemia tarpusavio supratimas, kuris treniruočių metu vis labiau auga“, – po rungtynių kalbėjo ekipos vyriausiasis treneris Marius Kiltinavičius.

Šią savaitę mažeikiškių laukia dvejos rungtynės išvykoje – antradienį „Citadelės KMT“ turnyre jie kovos su Utenos „Uniclub Bet Juventus“, šeštadienį LKL rungtynės vyks Kėdainiuose, kur „M Basket-DELAMODE“ varžovas bus „Nevėžis Optibet“. 

Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content