Pramonės gatvėje sudegė ūkinis pastatas

Medinis nenaudojamas ūkinis pastatas, kaip įtariama, traukė benamius. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Ugnis visiškai baigia savo darbą Pramonės gatvėje esančioje sodyboje – pavasarį ji sunaikino apleistą gyvenamąjį namą, šį kartą užsiliepsnojo ūkinis pastatas.

Toje pačioje sodyboje

Apie tai, kad atvira liepsna dega Pramonės gatvėje, visiškai šalia aštuntuoju numeriu pažymėto namo esantis medinis ūkinis pastatas, pareigūnams buvo pranešta sekmadienį apie ketvirtą valandą vakaro. Kai jie atvyko, medinis pastatas jau buvo apimtas liepsnos, su ugnimi grūmėsi trys mažeikiškių ugniagesių gelbėtojų ekipažai.
Ugnies plitimą pavyko sustabdyti per keliolika minučių, o galutinai darbai gaisravietėje baigti tik pusę septynių vakaro.  Po gaisro nustatyta, kad pastatas buvo tuščias, apdegė jo medinės sienos, įgriuvo stogas.
Ugnis šioje sodyboje siautėjo ne kartą – pirmasis gaisras kovo mėnesį sunaikino gyvenamojo pastato stogą, išdegė vidus, antrą kartą į tą patį namą ugniagesiai vyko gegužio pabaigoje. Visais  atvejais įtariama, kad negyvenamą namą, o dabar ir ūkinį pastatą padega čia besilankantys asocialūs asmenys.

Būtina prižiūrėti kaminus

Sekmadienį Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje užregistruotas ir pirmasis pranešimas apie kamine degančius suodžius. Ugniagesių gelbėtojų ekipažas vyko į Bugenius, kur viename iš namų, užkūrus krosnį, per kaminą ėmė veržtis degantys suodžiai ir kilo grėsmė namui. Pareigūnai budėjo, pasirengę slopinti ugnį.
„Kiekvienais metais prieš šildymo sezoną, o ir jo metu gauname ne vieną pranešimą apie kamine degančius suodžius, ekipažai vyksta budėti. Todėl primenu, kad prieš kūrenimo sezoną būtina išvalyti dūmtraukius, o sezono metu kaminus privalu valyti kas tris mėnesius, pageidautina ir dažniau“, – priminė Mažeikių valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkas Vytautas Narkus.
Pareigūnai primena, kad už kaminų nevalymą gresia bauda nuo 7 iki 72 eurų, bus organizuojami reidai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto