Prancūzijoje – jaunųjų futbolininkų sėkmė

Tarptautiniame turnyre jaunieji „FK Atmosferos“ auklėtiniai su treneriu džiaugėsi antrosios vietos taure. Nuotrauka iš komandos archyvo

Futbolo festivalyje Prancūzijoje jauniesiems mažeikiškiams futbolininkams teko patirti, ką reiškia žaisti finalo rungtynėse. Ypatingą atmosferą kūrė skambėjęs Lietuvos himnas, futbolininkai buvo iškilmingai palydėti į aikštę, vienerios rungtynės lėmė nugalėtojo titulą.

Antrus metus iš eilės jaunieji (šešiolikos metų ir jaunesni) futbolo klubo „Atmosfera“ futbolininkai, treniruojami Antano Bulošo, kartu su Kėdainių ir Jūrmalos (Latvija) ekipomis vyko į tarptautinį futbolo turnyrą Prancūzijos Leero mieste.
„Praėjusiais metais šiame turnyre užėmėme septintąją vietą, vaikams jis padarė didelį įspūdį, tad ir šiemet nusprendėme jame dalyvauti. Tai, kad šis turnyras – tikra futbolo šventė, įsitikinome jau atidarymo metu – kiekvienas norintysis, susimokėjęs kelis eurus, galėjo dalyvauti baudinių mušimo konkurse, o į jį susirinko visas miestelis. Abi turnyro dienas gyventojai aktyviai palaikė visas komandas, buvo sukurta džiaugsminga futbolo atmosfera. Beje, mūsų žaidėjas Benas Anisas baudinių konkurse užėmė antrąją vietą“, – pasakojo treneris Antanas Bulošas.
Mažeikiškių amžiaus grupėje varžėsi dvylika ekipų, buvo žaidžiami du kėlinukai po dvidešimt minučių.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Prancūzijoje – jaunųjų futbolininkų sėkmė”

  1. Mokytoja parašė:

    Šaunuoliai :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*