Prarado avansą už traktorių

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nei traktoriaus, nei pinigų – taip galima apibūdinti vieno rajono gyventojo, norėjusio įsigyti žemės ūkio technikos, patirtį.
Dėl susidūrimo su sukčiais jis kreipėsi į teisėtvarkos pareigūnus, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pirminiais policijos duomenimis, 52-ejų metų rajono gyventojas internetiniame tinklalapyje aptiko skelbimą apie parduodamą traktorių. Pirkinio kaina jam tiko, tad praėjusį antradienį į nurodytą pardavėjo bankinę sąskaitą vyras pervedė avansą – du šimtus eurų.
Nuo tos dienos ryšiai su žemės ūkio technikos pardavėju nutrūko – rajono gyventojas nesulaukė žadėto traktoriaus, neatgauna sumokėtų pinigų.
Tai ne pirmas sukčiavimo atvejis šiomis dienomis. Praėjusį savaitgalį pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl panašios apgavystės – interneto tinklalapyje autoplius.lt mažeikiškis aptiko skelbimą apie parduodamą automobilį, pervedė avansą ir liko be nieko.
Per vienuolika šių metų mėnesių Mažeikių rajono policijos komisariate buvo pradėta 50 tyrimų, susijusių su sukčiavimu, pernai tokiu pat metu jų buvo aštuoniais mažiau. Lapkritį mažeikiškiai kriminalistai tyrė šešis tokio pobūdžio nusikaltimus, spalį – septynis.
Už sukčiavimą, kurio metu pagrobiamas svetimas turtas, gresia viešieji darbai, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto