Prasideda balsavimas į Seimą namuose

Naujos kadencijos Seimo rinkimai ir referendumas dėl naujos atominės elektrinės statybos vyks sekmadienį nuo 7 iki 20 val. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienį Seimo rinkimuose ir referendume dėl naujos atominės elektrinės statybos dar tęsis balsavimas paštu, taip pat prasideda balsavimas namuose. Balsuoti namuose dar bus galima ir šeštadienį.

Paskutinė diena

Balsavimas iš anksto prasidėjo trečiadienį nuo aštuonių ryto ir tęsėsi iki aštuonių vakaro. Taip buvo galima balsuoti dvi dienas. Savo valią išankstiniame balsavime pareiškė beveik 1200 rajono gyventojų.
Šiandien baigsis trečiadienį prasidėjęs balsavimas specialiai balsavimui sudarytuose paštuose.
Balsuoti paštu gali tik rinkėjai, kurie dėl sveikatos būklės ar amžiaus yra sveikatos priežiūros (išskyrus ambulatorines), socialinės rūpybos ar globos įstaigose arba atlieka privalomąją karo tarnybą ir todėl negali atvykti balsuoti į rinkimų apylinkę, arba atlieka tikrąją karo tarnybą, valstybės tarnybą ar dirba pagal darbo sutartis tarptautinėse karinėse operacijose užsienyje, arba atlieka arešto ar laisvės atėmimo bausmę ar yra areštinėse, tardymo izoliatoriuose (sulaikymo namuose).

Balsuojama namuose

Šiandien prasidėjo balsavimas namuose, kuris vyks ir šeštadienį nuo 8 iki 20 val.
Balsuoti namuose gali tik šie rinkėjai: neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi rinkėjai, sukakę 70 metų ir vyresni rinkėjai, jeigu jie dėl sveikatos būklės patys negali atvykti rinkimų dieną į rinkimų apylinkę, yra pateikę Vyriausiosios rinkimų komisijos nustatytos formos rinkėjo prašymą balsuoti namuose ir yra įrašyti į namuose balsuojančių rinkėjų sąrašus.
Namuose balsuoti yra pareiškę norą apie pusė tūkstančio rajono gyventojų.

Rinkimai sekmadienį

Naujos kadencijos Seimo rinkimai ir referendumas dėl naujos atominės elektrinės statybos vyks sekmadienį nuo 7 iki 20 val.
Mažeikių apygardos rinkimų komisijos pirmininko pavaduotojas Romualdas Milevičius paaiškino, kad atėjusieji balsuoti gaus tris rinkimų biuletenius. Viename iš jų turės atsakyti „Taip“ arba „Ne“ dėl atominės elektrinės statymo Lietuvoje.
Daugiamandatėje rinkimų apygardoje rinkimų biuletenyje reikės pažymėti vieną iš aštuoniolikos partijų, už kurios sąrašą balsuojate. Be to, galėsite reitinguoti kandidatus – į penkis langelius įrašydami tuos, kuriems iš sąrašo teikiate pirmumą.
Vienmandatėje rinkimų apygardoje rinkimų biuletenyje reikia pažymėti kandidatą, už kurį balsuojate. Mažeikių apygardos rinkėjai galės rinktis iš keturiolikos kandidatų, Skuodo-Mažeikių – iš vienuolikos.

9 Atsakymai į “Prasideda balsavimas į Seimą namuose”

 1. bucikas> bevardziui parašė:

  Siaip tai as ne viesas asmuo, ne mokesciu moketoju islaikytinis, o tuos degradukus seimunus islaikantis, tad turiu pilna teise reikalaut jog jie nesielgtu kaip kiaules. Slaptai ar neslaptai juos filmuotu. Teisiu, nes neprisidirbau, jog buciau teisiamas…

 2. bucikui parašė:

  Kai tave slaptai nufilmuotų ir pagarsintų Lietuvai, gal ne tokių dar kalbų išgirstume…Neteisk ir nebūsi teisiamas…

 3. bucikas is Bugeniu > Miunchauzenui parašė:

  Na pvz. Stoma, argi ne degradas? Kabina jaunas mergiotes, jas uz sexsa siulosi idarbint seime, o rinkejams kiaules akis isistates aiskina jog pas ji potencija…O kas baisiausia, jog tokiu svieto perejunu pilna visose partijose, savigarbos nulis, ka jau kalbeti apie atsakomybe pries rinkejus.Todel ir sedim subinej…

 4. Miunchauzenui iš Bugenių parašė:

  Vien pagal jūsų susigalvotą slapyvardi, matosi jūsų polinkis į fantaziją.
  Nerašinėkite čia nesamonių ir prasimanymu. Vien pažiūrėjus kokie veikėjai toje partijoje susirinkę, iškart supranti kad kažkas netaip. Perėjūnai iš partijos į partiją, kauno banditų atstovai, nukvakę kunigai ir „gyditojos“. Aš tikrai nenorėčiau matyt, kaip jie „svarsto“ įstatymu proektus visiškai apie juos nenutuokdami, jiems tai tikrai nerupi.
  Kas jiems tada rūpi?
  Venskienei su kirpėja – neliečiamybė, kitiems kandidatams neblogas atlyginimas keturiems metams.

 5. Jonas parašė:

  Tai kad Mlūkienė ir Naujokas įsiliejo į Abonento sukurptą partiją ,ir pasako kokie jie žmonės.Sena patarlė juk sako : neik su velniu obuoliauti ..

 6. Tere parašė:

  paskutiniu momentu suabejojau…..kad nebepazysta pazystamu, kazkas negerai su atmintim pasidare…..

 7. uz Audrone Malukiene parašė:

  …patinka A. Malukienes publikacijos Santarveje-balsuosiu uz ja!

 8. Miunchauzenas iš Bugenių parašė:

  Vėlų spalio 11 d. vakarą prieš tris partijos „Drąsos kelias“ atstovus kapitalbolševikai įvykdė pavojingą išpuolį,kurį partijos rinkimų štabo vadovas Valdas Vasiliauskas apibūdina kaip politinio teroro aktą. Trys „Drąsos kelio“ (DK) kandidatai Neringa Venckienė, Seimo narys Saulius Stoma, Dainius Danilevičius ir DK finansininkė Marija Gutauskaitė kreipėsi į Vilniaus policiją, prašydami ištirti įvykį, kuris galėjo baigtis tragiškai. Apie 21 val. 30 min., minėtiems asmenims grįžtant į Kauną iš susitikimo su rinkėjais Vilniuje, automobilį vairavęs S. Stoma pajuto keistą bildesį. Sustojus pastebėta, kad yra atsuktas vairuotojo pusėje esantis priekinis ratas – trijų varžtų iš viso nėra, ratas laikėsi tik ant vieno varžto.

 9. Baron Münchausen von Bugenen parašė:

  Tik už „Drąsos kelią“, o bolševikus istorijos šiukšlynan, jaunuosius kapitalbolševikus taip pat, pasivadinusius liberalais ir politkorektikais, vadinančius mus buka, marginalizuota minia – gatve.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto