Prasidėjo aplinkosauginė akcija „Tvora“

Plinkšių ežero pakrantėmis žvejui ar poilsiautojui galima žygiuoti be jokių trukdžių. Autoriaus nuotrauka

Trečiadienį visoje šalyje vyko pirmasis visuotinis akcijos „Tvora“ reidas, kuriame dalyvavo aplinkosaugininkai ir žiniasklaidos atstovai.
Mūsų rajone reido metu patikrintos Plinkšių ir Sedulos ežerų pakrantės.
Nuo gegužės pradžios Aplinkos ministerija paskelbė kovą su nelegaliomis tvoromis, kurios trukdo visuomenei naudotis savo teise lankytis prie vandens telkinių. Tokių užtvarų nepašalinę žmonės raginami tai padaryti kuo skubiau ir taip išvengti baudų.
Nuo gegužės pirmosios jau baudžiama už savavališką pakrančių užtvėrimą, pažeidžiant vandens telkinių ekologines funkcijas, vandens telkinių pakrančių gamtinį kraštovaizdį ir jo estetines vertybes, taip pat apsunkinant gyvūnų migraciją ir padarius žalą aplinkai.
Akcijos „Tvora“ pirmajame reide drauge su žiniasklaidos atstovais dalyvavo apie šimtas trisdešimt aplinkos apsaugos agentūros pareigūnų iš visų regionų aplinkos apsaugos departamentų, buvo patikrinta apie 170 šalies vandens telkinių.

Apie tai, ką pirmojo reido metu aplinkosaugininkai aptiko Mažeikių rajone, plačiau skaitykite „Santarvėje“.

3 Atsakymai į “Prasidėjo aplinkosauginė akcija „Tvora“”

  1. Birute parašė:

    Kai grysiu vasara tikrai plauksiu Plinksiu ezeru iki Dubgirio pazvejoti ,matysim kas bus pasikeite .Nes pries du metus mus is ten isvare pasake kad tai privati valda ,gaila vyras neleido su jais konfliktuoti .O siais metais as juos tycia isprovokuosiu :))))

  2. o parašė:

    kaip su Dubgiriu,kad ten visas lanšaftas sudarkytas prie ežero ,turbūt nieko tokio,pinigus moki ir prieini prie ežero išgrįstais akmenukais

  3. qwerty parašė:

    Mūsų rajone ne ežerus reikia tikrinti, o upelių, upių, tvenkinių pakrantes, tikrai tvoros mirksta vandenyje. Ar reaguosite, jei info siūsim?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto