Prasidėjo Europos judrioji savaitė

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienį prasidėjo ir iki rugsėjo 22 dienos visoje Europoje bus minima Judrioji savaitė. Jos metu vyks įvairūs judėjimo, fizinio aktyvumo populiarinimo renginiai.
Judriosios savaitės iniciatyvos neaplenks ir Mažeikių rajono.

Paskata ir susimąstyti, ir daryti

Tokia savaitė Europos šalyse inicijuojama jau 14 metų. Ji rengiama kasmet rugsėjo 16–22 dienomis.
Lietuvoje prie šios iniciatyvos kasmet prisijungia vis daugiau savivaldybių. Vienos aktyviausių įvairių renginių organizatorių bei dalyvių – ugdymo įstaigų bendruomenės.
Pasak Savivaldybės mero patarėjo Giedriaus Petrulevičiaus, Mažeikių rajono ugdymo įstaigos yra numačiusios daug ir įvairių sporto renginių.
„Visi pastebime, kiek dabar žmonės važiuoja automobiliais. Kartais sakoma, kad nėra čia tuose Mažeikiuose automobilių. Yra. Pats vaikštau, matau, kiek žmonės važinėjasi. Tai ta savaitė – proga susimąstyti, kad į darbą galima ateiti ir pėsčiomis ar kokia kitokia transporto priemone. Gal Judrumo savaitės renginiai kai kam taps paskata laisvalaikiu daugiau pajudėti ir taip pasirūpinti savo sveikata“, – kalbėjo pašnekovas.

Surengė miestiečiams pamokas

Kiekviena įstaiga Judriąją savaitę ruošiasi minėti savaip. Kas planuoja surengti įvairių sporto šakų  varžybas, kas ves paskaitas, mankštas, kas mokysis Šiaurietiškojo ėjimo, šokių ir panašiai.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Prasidėjo Europos judrioji savaitė”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Kažkokia nesąmonė- viską karia mokykloms. Tegul pagaliau patys ką nors be mokyklų padaro. Kas tas Petrulevičius- tuščio oro valdininkas.

  2. Saulė parašė:

    Pasak Savivaldybės mero patarėjo Giedriaus Petrulevičiaus, Mažeikių rajono ugdymo įstaigos yra numačiusios daug ir įvairių sporto renginių.Citata iš straipsnio.
    Ugdymo įstaigos daug numato ir padaro,o ką rajono sporto ,,kalviai “ numato ir vykdo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto