Prasidėjo išankstiniai balsavimai antrajame rinkimų ture

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmadienį prasidėjo išankstinis balsavimas Seimo rinkimų antrajame ture. Kaip ir prieš dvi savaites, taip ir dabar, balsuoti iš anksto bus galima net keturias dienas – spalio 19–22 dienomis.
Mažeikiškiai rinksis, kuriai politikei, Lietuvos valstiečių sąjungos iškeltai kandidatei Laimai Nagienei ar Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovei Linai Rimkienei, patikėti atstovavimą mūsų rajonui Seime.

Išankstinis balsavimas – savivaldybėje

Per pirmąjį turą iš anksto savo valią pareiškė beveik trys tūkstančiai Mažeikių rinkimų apygardos rinkėjų, tarp jų namuose balsavo 756, Savivaldybės pastate – 2144, specialiuose punktuose – 89 rinkėjai. Tačiau mūsų apygardos rinkėjai buvo pasyvesni nei šalyje. Iš anksto išbalsavo 9,36 proc., šalies vidurkis yra pustrečio procento didesnis.
Rajone iš anksto nuo 7 iki 20 valandos balsuoti galima vienoje vietoje – Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus patalpose (Laisvės g. 8).
Komisijos pirmininkė Inga Gužienė priminė: norint balsuoti, svarbiausia su savimi turėti asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

Būtina registruotis

Rinkėjams, norintiems dalyvauti išankstiniame balsavime, jokia papildoma registracija nereikalinga, tačiau rinkėjai, sergantys COVID-19 liga, o taip pat esantys saviizoliacijoje, kviečiami registruotis balsuoti namuose. Paskutinė diena tai padaryti – trečiadienis.
Balsavimas namuose vyks spalio 23 ir 24 dienomis. Apylinkių komisijų nariai aplankys ne tik saviizoliacijoje esančius rinkėjus, bet ir sulaukusius 70 ir daugiau metų, dėl ligos nedarbingus žmones, neįgaliuosius, juos slaugančius asmenis, kurie yra pareiškę tokį pageidavimą.
Spalio 21, 22 ir 23 dienomis balsavimas vyks specialiuosiuose punktuose: ligoninėse, socialinės globos ir rūpybos įstaigose, kariniuose vienetuose bei bausmių atlikimo vietose.

Svarbios saugos priemonės

Pagrindinę pakartotinio balsavimo dieną – spalio 25-ąją rinkėjai pilietinę valią išreikš savo rinkimų apylinkėse, kurios darbą pradės 7 val. ryto, ir balsavimą organizuos iki 20 val. vakaro.
Vyriausioji rinkimų komisija rinkėjams, patenkantiems į rizikos grupes, rekomenduoja ateiti rytinėmis balsavimo valandomis, t. y. nuo 7 iki 9 valandos ryto, kai balsavimo vietose būna mažiau žmonių.
Taip pat prašoma dėvėti nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę ir turėti asmeninį rašiklį, laikytis saugaus atstumo. Šias priemones pamiršus, jomis rinkėjus aprūpins apylinkių komisijos.

12 Atsakymų į “Prasidėjo išankstiniai balsavimai antrajame rinkimų ture”

 1. Kaip bus su Snoru ???? parašė:

  Kodel Kubilius brangiai skolinosi is JAV globalistu?Kodel Snoro banka sunaikino dabar gali laimeti byla Paryziaus teisme Snoro savininkai!Amerikonas revizaves Snoro banka Friklis parodimus duos Paryziaus teisme!Kas tada jei milijarda priteis Snoro savininkams grazinti? Teks milijarda euru grazinti kas grazins Grybauskaite Simonyte,Kubilius?Ne Valstieciai praskolino Lietuva o konservatoriai !! Valstieciu pasiskolinti milijardai neisleisti dar is ES gavo del pandemijos.Todel taip pergyvena Grybauskaite kad konservatoriai ateitu gal gales kaip nors issisukti jei teismas priteis milijarda.Daug straipsniu apie Snora Respublikos laikrascio internetineje svetaineje.

 2. ! parašė:

  Lietuva siek tiek atsigavo po koncervatoriu ir liberalu valdymo.Tauta mato kad atsitiesem ir manau niekas nenori gyventi blogiau.Jei valdzioje bus ,koncervatoriai vel krisime i duobe! Pinigu jei ir bus nedides pencijos nedides minimali alga. Viskas eis gynklams is JAV pirkti , ar kokiems kvailiems projektams nesantiems valstybei nuostolius,geju paradams regti, Genderinei ideologijai vaiku darzeliuose mokyklose plisti.Isivyraus begaline oligarchijos ir darbadviu savivale busime vergais.

 3. Aisku viena parašė:

  Geriau Naisiu vasara !Nei juoda konservatoriu naktis .

 4. Arba parašė:

  Arba,prieš metus šaipėsi iš vicemerės S.Bernotienės , kad laksto su ,,bankuchinais,, visur kur tik koks sujudimas. Dabar pati bėgioja su ,,vogtais auksiniais maišeliais,, prikištais dovanų, o gal ir tų pačių bankuchinų-ikiša į maišelį ir nesimato…, padarė L.Nagienė paslaugą-maišelis didelis , brangus tiks rinkėjams. Kaži ar jau visus išdovanojo , ar dar liko koks vienas. Manau turėtų likt, vistik STT reiks kaip įrodymą pateikt.

 5. Darija parašė:

  Sveiki.
  Tikrai ateitis bus tokia kokią pasirenkame, Ponios L, Rimkienės žodžiai tarybos posėdyje po seimo
  nario Valiaus Ąžuolo pasisakymo – „Europos Sąjungos milijardus pasidalinsime ir be jūsų“ – ar tai komandos būrimas ir susitelkimas bendram darbui, Čia tik vienas pastebėjimas iš šimtų kitų… Kiek yra veidmainystės ir melo spręsti patiems rinkėjams,

  Darija, geros dienos.

 6. Anonimas parašė:

  Kaip gaila kad vidas nieko gero apie save neturi pasakyti. belieka traukti iš vienos vietos š…. kaip gaila. ir žema.

 7. Pilietis parašė:

  Konservatoriu kandidatams NE !Nenoriu nei Simonytes nei anuko gavusio dovanu partija nei ju chamisko elgesio. Dabar pasizimejo ju draugelis Valinskas.Kubilius sapalioja apie dirzu verzima kuo toliau juos nuo valstybes valdimo.

 8. vidas parašė:

  ESK 2020 m. kovo 26 d. Nr. A20-6

  Pasak L. Nagienės, blogiausia situacija šiai dienai yra su Nacionalinio visuomenės sveikatos centru prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau- NVSC). Paprašius atvykusiųjų iš užsienio sarašų, NVSC sarašų nepateikė.
  Šie paprašė parašyti oficialų savivaldybės raštą Nacionalinio visuomenės sveikatos centrui, kadangi duomenų apsaugos įstatymas draudžiu jiems pateikti sąrašus.
  1. NUTARTA: Įpareigoti seniūnus teikti tikslią informaciją apie grįžusius iš užsienio gyventojus kiekvieną dieną. Pastoviai kontaktuoti su grįžusiais gyventojais, kaip šie laikosi saviizoliacijos.

  Mano nuomone, tyčia , turint tikslą , kad nebūtų žinomas tikslus iš užsienio grįžusių asmenų skaičius , įpareigojo seniūnus teikti “tikslią” informaciją apie grįžusius iš užsienio gyventojus.Nors tereikėjo parašyti oficialų savivaldybės raštą Nacionalinio visuomenės sveikatos centrui ir būtų gauti tikslūs duomenys. Bet tada, gavus oficialius patikimus duomenis, beveik nebebūtų įmanoma prirašyti 50% daugiau asmenų, negu iš tikrųjų gyveno viešbučiuose .Todėl įpareigojo seniūnus teikti “tikslią” informaciją. Seniūnai neturi galimybių teikti tikslios informacijos, už juos tikslesnę informaciją gali pateikti net “viena bobutė sakė”. Manau, tokiu būdu iš Mažeikių savivaldybės biudžeto buvo iššvaistytos milžiniškos piniginės lėšos. Neužmirškyte tų „didvyrių“:
  Posėdžio pirmininkė – Laima Nagienė.
  Posėdžio sekretorius – Antanas Murauskas.
  Dalyvavo: Savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos (toliau – ESK) nariai: Saulius Šiurys, Saulius Bumblys, Daiva Jurkūnienė, Sigitas Kaktys, Giedrė Ligeikienė, Nerijus Rapšys, Audrius Tupikas, Joana Valaščikienė, Nilius Kupliauskas, Vaidotas Sungaila.
  Mano nuomone, pagrindinis naudos gavėjas iš šitokios veiklos buvo L.Nagienė , o kiti -tik rankų kilnotojai, kurie, galbūt, tikėjosi , kad ir jiems ką nors numes L.Nagienė iš Mažeikių biudžeto, bet ,matyt, nesidalino, tai tada pačią L.Nagienė nuėmė nuo Mažeikių biudžeto „švaistytojos“ pareigų.

 9. vidas parašė:

  Laima Nagienė:
  „Atsakydama į antro rinkimų turo oponentės išplatintą kritiką dėl mano atsisakymo dalyvauti antro turo debatuose, galiu tik patikinti, kad visuose pirmo turo debatuose dalyvavau ir jau suteikiau rinkėjui galimybę įvertinti save kaip kandidatę į Seimo narius“.

  Atsakydamas į L.Nagienės debatų vengimą , galiu tik patikinti , kad Seimo nario rinkimuose ( pirmame ture) jau dalyvavau ir suteikiau galimybę L.Nagienei tapti Seimo nare. Antrame ture rinksiuosi kitą, nepavargstantį nuo debatų kandidatą , o ne tą, kuriai energijos užtenka tik vienam rinkimų turui. Manau, Seime ir be jos užtenka miegančių.

 10. vidas parašė:

  Nagienė :BALSUOKITE, KAD LAIMĖTUMĖTE PATYS
  „Esu labai dėkinga daugeliui pirmo turo kandidatų į Seimo narius už parodytą pagarbą, už suvokimą, koks vertingas yra orus bendradarbiavimas. Dėkinga už jų asmeninį palaikymą ir palaikymą jų partijų vardu. Tik šitaip visi ir rajone, ir Seime turėtume dirbti ir toliau – pamynę asmenines ambicijas, orientuotis tik į pagrindinę užduotį – sąžiningai ir efektyviai tarnauti žmonėms.“
  Geriau pasakyk, kiek kainavo V.Sungailos palaikymas, nes kiek teko girdėti, veltui jis tokių dalykų nedaro.Turėtų būti pabrangęs , nes, kaip kalba pikti liežuviai, dabar jis turi gyvą piniginę, kuri „Mažeikių pavasaris“ vadinasi. Kalbama, kad piniginiai donorai pasigaili, jei jam atsako suteikti finansinę injekciją .Manau, jo gyvenimo credo turėtų būti -duok pinigų, arba pavogsiu agurkus.

 11. vidas parašė:

  Nagienė:BALSUOKITE, KAD LAIMĖTUMĖTE PATYS
  „Pirmiausia, turiu pasidalinti su jumis šia informacija: turimais duomenimis, policijos komisariatas atmetė savivaldybės skundą dėl lėšų iššvaistymo perkant maišelius ir atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą, nustačius, kad nepadaryta veika, kuri turėtų nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių“.
  Ir nesitikėjome , kad bus kitaip, žinant , kad Jūs visada dirbote biudžetinių įstaigų vadove.Taip pat, mano nuomone, jums labai finansiškai pasisekė , kad dirbote Mažeikių savivaldybės administracijos direktore tuo metu, kai Lietuvoje buvo paskelbtas karantinas . Manau,gautų pajamų turėtų daug kam užtekti , žinant , kokia valdžia ir teisėsauga.
  “…šimto eurų nesiekiančios medienos vagystė lėmė, kad mažeikiškis policijos pareigūnas, pagerbtas policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“, jos neteko ir ilgai bylinėjosi teismuose“. https://www.santarve.lt/vyriausiasis-administracinis-teismas-pareigunas-nubaustas-teisetai/ Jei jau geriausi pareigūnai priversti šitaip elgtis, tai kaip elgiasi pareigūnai blogiečiai?

 12. Daiva parašė:

  Iki pat šiol vicemerė ir 2020m. spalio 25d. Seimo rinkimų dalyvė L. Rimkienė nėra įvykdžiusi 2019m. sausio 15d. Etikos komisijos sprendimo ir nėra viešai atsiprašiusi ,,Santarvės“ žurnalistės Janinos Sribaliutės -Maziliauskienės.
  2020m. vasario 7d. Mažeikių rajono savivaldybės Etikos komisija sprendimu Nr. T20-3 nusprendė pripažinti, kad Lina Rimkienė nevykdydama Etikos komisijos 2019m. sausio 15d. sprendime Nr.T20- 1,,Dėl Linos Rimkienės“ nurodytos rekomendacijos viešai atsiprašyti, pažeidė LR valstybės politikų elgesio kodekso 4 straipsnio 6 punkte įtvirtintą pavyzdingumo principą. Seniau,pasak,senolių ir tėvų, kurie apšmeižę asmenį neatsiprašydavo, tai tokius žmones vadindavo kiaulėmis.
  Pirmiausia tai kandidatė į LR Seimą, prieš svajodama peržengti Seimo slenkstį ir ten likti 4 metams, turi įvykdyti 2019 m. sausio 15d. Mažeikių rajono savivaldybės Etikos komisija sprendimą Nr. T20-1 ir viešai atsirašyti, nes visi padorūs rajono gyventojai nebalsuos už tokią ,,politinę kiaulę“. Nors bažnyčia ir tapo kandidatės antrais namais, bet kur yra, šios konservatorės, krikščioniškos moralinės vertybės?
  ,,ATEITIS bus tokia, kokią ją išsirinksime. ATEITIS ATEINA TADA, KAI JĄ PASIRENKAME.“- skelbia 2020m. Seimo rinkimų kandidatė L. Rimkienė. Kokios ateities galima tikėtis pasirinkus šią kandidatę, kuri viešoje erdvėje paskleidusi tikrovės neatitinkančią informaciją , o tai pripažino ir teismas, nesugeba atsiprašyti asmens? Koks Lietuvos patriarchas, tokie ir jo partiečiai, garbintojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto