Prasidėjo išankstinis referendumo balsavimas

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Trečiadienį Savivaldybėje prasidėjo privalomojo referendumo dėl Lietuvės Respublikos Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnių pakeitimo išankstinis balsavimas.

Balsuoti mažeikiškiai neskuba

Mažeikių rajono savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkė Alvyda Purauskytė informavo, kad palyginus su Prezidento ir Lietuvos europarlamentarų rinkimais, mažeikiškiai balsuoti referendumo klausimais iš anksto neskuba: nuo aštuntos valandos ryto iki pusės dešimtos išbalsavę buvo tik trys žmonės.
„Mūsų komisija net sunerimusi ir galvoja, kaip paskatinti rinkėjus – gal steigti kokius prizus? Anksčiau jau prieš atidarant balsavimo patalpas žmonės laukdavo. Dabar nieko panašaus“, – apgailestavo A. Purauskytė.
Balsuoti iš anksto Savivaldybėje bus galima ir ketvirtadienį nuo 8 iki 20 valandos.
Balsavimas namuose ir specialiuoju paštu
Mūsų rajono 38 rinkimų apylinkėse dalyvauti referendume užregistruota 50 880 piliečių.
Iš anksto išreikšti savo nuomonę referendumo klausimais namuose referendumo dalyviai mūsų rajone galės birželio 27 dieną, o balsavimas specialiuose paštuose – socialinės rūpybos ar globos įstaigose, policijos areštinėje bei ligoninėse vyks birželio 26–27 dienomis nustatytomis darbo valandomis. Pašto darbuotojui, išduodančiam rinkimų dokumentus, reikės pateikti rinkėjo kortelę ir pasą ar kitą asmenybę ar pilietybę patvirtinantį dokumentą.

5 Atsakymai į “Prasidėjo išankstinis referendumo balsavimas”

 1. >>zmogui parašė:

  referendumas turi neįvykti. Vadinasi, jei kažkas prieš, tai tas žmogus lieka namie, t.y. neina į referendumą, o ne pažymi biuletenyje „prieš“.

 2. >žmogui parašė:

  Kodėl neiti? Nueisim. Tik pirmą kart net biuletenių nieks nepasivargino atnešti (nereikia sakyt, kad namie nebuvom) Buvom. Tai aš ar kitas šeimos narys. Ir be biuletenių nueisim, specialiai paerzinti tas komisijas, kad atspausdintų, įregistruotų… o paskiau ryžtingai NE nubalsuosime. Taip, kad verta nueiti į tuos referendumus. Pramoga sekmadieniui bus. P.s. Jei rimtai, tai laikas parodyti paleckiukams, pankoms ir kitiems išsišokėliams kame vieta. Aš PRIEŠ. Tavo teisė balsuoti. Nieko neagituoju. tik nuomonę pasakiau

 3. Žmogus parašė:

  Neikit žmonės į referendumą.
  Juk bėdžiams tas pats ar smaugia saviškis ar užsieninis žemvaldys.
  Tik skirtumas toks kad užsienietis pirkdamas Jūsų žemę, už hektarą mokės dešimčia kartų daugiau negu lietuvis žemvaldys.
  Todėl musiškiai žemgrobiai ir agituoja už referendumą, kad patys galėtų pigiai prisipirktį žemės.
  Neikit žmonės į referendumą.

 4. Komentatorius parašė:

  Kodėl neužtušuotas tos moters veidas? Juk negalima rodyti akivaizdžiai neįgalių žmonių, ar nepilnamečių. Manau, kad tik labai didelę protinę negalią turintis žmonės eis ir balsuos tame cirke.

 5. Rita parašė:

  kad tas referendumas -nesąmonių puokštė,kuri neigiamai gali vėliau atsirūgti žmonėms ,kurie nesupranta tikrojo šio referendumo .tikslo.Jei už jį aktyviai regina balsuoti paleckio frontas -tur būt jau klausimų niekam nebeturėtų kilti…..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto