Prasidėjo medžioklės sezonas

Nuotr. iš mediakatalogas.lt

Nuo Žolinės prasidėjo briedžių ir tauriųjų elnių patinų bei didelės dalies laukinių paukščių medžioklė, paskelbti jų sumedžiojimo limitai. Rajono medžiotojų ir žvejų draugija kviečia mažeikiškius medžiotojus išbandyti akies taiklumą tradicinėse varžybose.

});

Sužinojo limitus

Rugpjūčio 15-ąją prasidėjo briedžių ir tauriųjų elnių patinų medžioklė, o išvakarėse aplinkos ministro įsakymu patvirtinti kanopinių žvėrių, kurių medžioklė limituojama, sumedžiojimo per 2022–2023 metų sezoną limitai. Tuomet paaiškėjo ir tai, kokie limitai galios trylikai Mažeikių rajono medžiotojų būrelių ir klubų.

Iš viso per sezoną mažeikiškiams medžiotojams leidžiama sumedžioti 57 briedžius, iš jų – 20 patinų, bei 352 tauriuosius elnius, iš jų – 117 patinų.

Visiems būreliams nustatytas vieno ar dviejų briedžių patinų sumedžiojimo limitas, o štai tauriųjų elnių patinų daugiausia – 17 – leista patiesti Viekšnių medžiotojams. 16 šių gyvūnų galės sumedžioti Purvėnų medžiotojai, po 15...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto