Prasidėjo oficialus baikerių sezonas

Šeštadienį Mažeikiuose oficialiai atidarytas baikerių sezonas. Vytauto Liaudanskio nuotr.

Nors pavieniai motociklininkai jau nuo ankstyvo pavasario leidosi į trumpesnes ar ilgesnes keliones, oficialus baikerių sezonas buvo pradėtas šeštadienį. Tądien į kelia organizuotai išvažiavo trijų Mažeikių baikerių klubų nariai.

Mažeikių baikeriai šeštadienį suko skirtingais keliais. Iš ryto pravažiavę Žemaitijos gatve, baikerių klubo „Ašvėne“ nariai savo plieniniais žirgais vyko į Klaipėdą, o „Juodvarniai“ ir „Samogitian MC“ motociklininkai riedėjo į Plungę – apsuko ratą šio miesto gatvėmis.
„Santarvės“ kalbinti klubų „Ašvėne“ ir „Juodvarniai“ vadovai pasidžiaugė, kad praėjęs baikerių sezonas ir naujo sezono pradžia buvo pakankamai ramūs, įvyko kelios techninės avarijos, visi mažeikiškiai baikeriai – gyvi ir sveiki.
Vadovai kalbėjo, kad kiekvienąsyk, prasidėjus motociklų sezonui, visiems eismo dalyviams tenka prisitaikyti prie pakitusių sąlygų.
Anot Eduardo Butos („Ašvėne“), pagrindinė problema dabar – tai, kad automobilių vairuotojai, per žiemą atpratę nuo baikerių, iš pradžių juos sunkiau pastebi, tačiau po to pripranta būti dėmesingesni.
„Tų mūsų nematančių vairuotojų buvo ir bus, šito neišvengsime. Pasikalbame, kad reikia taip važiuoti, lyg kiti tavęs nematytų. Važiuojant kolona, reikia palikti tiek vietos, kad automobilių vairuotojai galėtų į ją įsiterpti. O ir pačiam visą laiką reikia būti pasiruošusiam bet kokiems netikėtumams“, – kalbėjo Artūras Laucevičius („Juodvarniai“).
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Prasidėjo oficialus baikerių sezonas”

 1. Algis skoudiškis parašė:

  Dėkou samogitian mc už gera tūsa

 2. mažeikiškis parašė:

  iduome dėlkuo tei atseit tekre žemaite vėslaik spjaun I sava miesta ir lek kažkor I klaipiėda ar anei ne mažeikėške

 3. Siaip parašė:

  Yra toks juokelis – Susitinka 2 draugai, vienas sako – va baikeriu patapau, kitas – o man tai viskas gerai seimoje… Bet rimtai, jei tau seimoje negera, bandai kazkur istrukt, baikeriai tam reikalui pats tas. Beje, musu verslininkams ant mocu, iki baikeriu kaip ra.kom iki menulio.

 4. skaitytojas parašė:

  Laikraštis mažeikių nuotrauka iš kažkur ne itema

 5. vladas parašė:

  šaunuoliai samogitai ir juodvarniai gera rengini savo miestui padarė tikri žemaičiai ir nahalia privaišino

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*