Kvietė aukoti „Maisto bankui“

„Maisto banko“ akcijos savanoriai prekybos centruose prašo aukoti pigesnių ilgai negendančių maisto produktų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Penktadienį prasideda pavasarinė „Maisto banko“ akcija. Mažeikiškiai kviečiami aukoti maisto produktų ir higienos prekių nuo penktadienio 15 val. iki šeštadienio vakaro.

Laukia negendančių produktų

„Maisto banko“ akcijos savanoriai prekybos centruose prašo aukoti pigesnių ilgai negendančių maisto produktų.
„Nors prieš Velykas prašydavome aukoti ir kiaušinių, dėl smarkiai išaugusios jų kainos nesitikime surinkti didesnio jų kiekio,“ – prognozavo „Maisto banko“ vadovė Deimantė Žebrauskaitė. – Daugiausiai žmonės nepasiturintiesiems nuperka makaronų ir kruopų, o didžiausią paklausą turi aliejus, konservai, margarinas ir cukrus.“
Nespėjantiems dalyvauti akcijoje organizatoriai siūlo pasinaudoti akcijos trumpuoju numeriu 1417 – juo paskambinus ar išsiuntus žinutę, nepasiturinčiųjų maitinimui galima skirti 5 Lt.
Savanoriai teigia, kad už šią nedidelę auką keturių asmenų šeima maitintųsi visą savaitę.
Pernai maisto produktų teigė aukoję 28 proc. moterų ir 21 proc. vyrų. Rudenį vykusio paramos maistu rinkimo vajaus metu žmonės skurstantiesiems dovanojo maisto už 878 tūkst. litų. Surinktas gėrybes „Maisto bankas“ padalijo 258-ioms nepasiturinčiuosius globojančioms įstaigoms ir organizacijoms.

Aukas rinks 6 prekybos centruose

Tradiciškai prekybos centre IKI (Sedos g.) Raudonojo Kryžiaus draugijos savanoriai aukas rinks slaugomiems vienišiems, mažas pajamas turintiems asmenims.
Senamiestyje esančioje didžiojoje „Maximoje“ (Laisvės g.) bus galima paaukoti Vaikų našlaičių ir senelių globos namų gyventojams. Šio tinklo prekybos centre Žemaitijos gatvėje dirbs Mažeikių socialinių paslaugų tarnybos darbuotojai – aukos bus skiriamos tarnybos globojamiems socialiai remtiniems asmenims.
Ta pati tarnyba įvairių prekių ir produktų lauks ir parduotuvėje „Super Netto“ (Žemaitijos g.).
Ventos ir Skuodo gatvių sankryžoje esančioje IKI parduotuvėje bus renkamos aukos Mažeikių nakvynės namų gyventojams.
Į Mažeikius atvažiuoja ir Ylakių globos namų atstovai. Jie mažeikiškių dovanų lauks M. Daukšos gatvėje įsikūrusiame prekybos centre.

9 Atsakymai į “Kvietė aukoti „Maisto bankui“”

 1. Eglė parašė:

  apie kokią dar savivaldybę jūs čia šnekat, nuo seno alkanas alkaną tik užjaučią :) tai vat apie 40procentų tą maistą nupirko socialiai remtini. aš pati esu soc remtina ir niekada nepraeinu pro šią akciją.

 2. Daina parašė:

  Renkamose vietose buvo parašyta kam, o ir straipsnyje yra.

 3. as parašė:

  Visu pirma reikia paklausti kokiam miestui yra renkama labdara.

 4. patarimas parašė:

  Nueikit atstovai į savivaldybę, tegul paaukoja,juk TOOOOKIUS priedus gauna tai yra iš ko aukoti, o kai gauni minimumą tai ne aukojimai galvoje,o kaip pratemti iki kitos algos…

 5. keista parašė:

  koka ten priekabiavimas: įdavė priminimo lapelį ir viskas.Per gvaltą tikrai negrūdo. Nenori – nepirk. Gal namui sutaupysi?

 6. Priekabiautojai parašė:

  Nepatiko man tas priekabiavimas ir psichologinis spaudimas – stovi ant įėjimo kai kokioje garbės sargyboje.

  Valstybė turi rūpintis alkstančių maitinimu, o ne kažkokie priekabiautojai.

 7. Jonis parašė:

  Senamiesčio Maximoje tokios nedidukės mergytės lapelius kaišioja, maisto paaukoti prašo, o keturios bajavos išsičiustijusios tetos prie staliuko sėdi, kavą gurkšnoja, aukų laukia….Fu, nekilo ranka paaukot!

 8. koks skirtumas parašė:

  Na tai kas, kad raginimo lapelis kitoks. Juk tai smulkmena. Esmė juk ta pati: jei gali, paremk, pagalvok apie kitą.

 9. pastebėjau parašė:

  kad šiemet lapeliai ne tokie, kaip nuotraukoje, kodėl negalima naujos nuotraukos idėti, juk akcija jau vyksta?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto