Prasidėjo rinkimų į savivaldybių tarybas maratonas

Neringos Švelnienės nuotr.

Trečiadienį prasidėjo išankstinis balsavimas savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose – taip savo valią galės pareikšti rinkėjai, kurie neturi galimybės atvykti prie balsadėžių sekmadienį.
Išankstinis balsavimas visose savivaldybėse truks dvi dienas – trečiadienį ir ketvirtadienį, nuo 8 val. iki 20 val.
Mūsų rajono piliečiai, norintys balsuoti iš anksto, turi atvykti į Mažeikių rajono savivaldybę.

Išankstinis balsavimas populiarus

Mažeikių rajono savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkė Alvyda Purauskytė pastebėjo, kad išankstinis balsavimas yra populiarus. Mūsų rajone galimybe iš anksto pareikšti savo valią per kiekvienus rinkimus pasinaudoja iki pusės tūkstančio rinkėjų. Ir šį trečiadienį nuo pat ryto sulaukta norinčių balsuoti gyventojų.
Per pirmąsias porą valandų jau buvo išbalsavę beveik 50 žmonių. Tarp jų ir miesto seniūnas Šarūnas Armonas, kai kurie Savivaldybės administracijos darbuotojai. Pirmąjį balsavimo biuletenį užpildė rinkimų komisijos sekretorė, Savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų skyriaus vedėjo pavaduotoja Inga Gužienė.
„Išbandėme, kaip dirba kompiuterinės sistemos, kol kas jokių problemų neiškilo. Esame pasirengę atsakingam darbui“, – patikino komisijos pirmininkė.

Naujovė – balsavimo lakštai

A. Purauskytė priminė, kad mūsų rajone registruotas pilietis išankstinio balsavimo metu gali balsuoti bet kurio miesto savivaldybėje. Visi balsavimo biuleteniai bus dedami į voką ir siunčiami į reikiamą miestą ir apylinkę, kad rinkimų dieną kiekvienas iš anksto atiduotas balsas būtų priskaičiuotas prie bendrų.
Balsuojant iš anksto, būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Išankstiniuose rinkimuose rinkėjo kortelę ir biuletenio išdavimo dokumentus pakeičia vienas jungtinis dokumentas – išankstinio balsavimo lakštas, išduodamas rinkėjui atvykus balsuoti. Rinkimų komisijos pirmininkė pastebėjo, kad ši naujovė supaprastina procedūras.

Kiti balsavimai

Taip pat trečiadienį prasidėjo ir balsavimas specialiuose punktuose. Juose balsuoja rinkėjai, esantieji sveikatos priežiūros, socialinės rūpybos ar globos įstaigose arba atliekantieji karo tarnybą, taip pat esantieji sulaikymo ir įkalinimo įstaigose.
Mūsų rajone tokie punktai veikia Mažeikių rajono policijos komisariato areštinėje, Plinkšių globos namuose, Mažeikių ligoninėje ir Sedos pirminės sveikatos priežiūros centro slaugos skyriuose. Balsavimas šiuose specialiuose punktuose vyks trečiadienį ir ketvirtadienį, nustatytomis valandomis.
Penktadienį ir šeštadienį nuo 8 val. iki 20 val. vyks balsavimas namuose. Tokia galimybe galės pasinaudoti neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi rinkėjai, taip pat sulaukę 70 metų ir vyresni, jeigu jie dėl sveikatos būklės patys negali atvykti rinkimų dieną į rinkimų apylinkę.

50 Atsakymų į “Prasidėjo rinkimų į savivaldybių tarybas maratonas”

 1. RYTO RATAS parašė:

  „Tik soceldemokratu deka mes vel suartesim su didzeje Rusija kur darbo zmogus gerbemas ir gerai givena. Gerbemas- Tenis venintelis pasirinkimas Mazeikems.“ GĖDA SKAITYTI ŠIAS CITATAS. tENYS TE TIK ATNEŠ DARBO, BET IR TĄ PATĮ KLASTERĮ SU 1000 DERBO VIETŲ PRAKNISO. ŠTAI JUMS IR SOC DEMAI. Paliksim tuoj pliki basi,

 2. A parašė:

  http://Www.15min.lt Kieno kiseneje Jerubaiciu savartynas 2019 01 21

 3. Soceldemokratas parašė:

  Kiek ce Rimkenes pakaliku susirinko. Lansbergis kolukius sugrove visi Lietuvoje badauja ir darbo neturi o jus uz Rimkene balsosit? Tik soceldemokratu deka mes vel suartesim su didzeje Rusija kur darbo zmogus gerbemas ir gerai givena. Gerbemas Tenis venintelis pasirinkimas Mazeikems. Rimkene bloga.

 4. B. parašė:

  „Socialdemokratui“. Į palatą, ligoni, į palatą… Napoleonas su Putinu seniai palatoje, o jūs dar šlaistotės. Neklausysit – iškviesim sanitarus.

 5. Socialdemokratui parašė:

  O man atrodo, kad kaip tik tamsta esate Rimkienės pakalikas tokiais primityviais komentarais bandantis kenkti socdemams.

 6. Socialdemokratas to B parašė:

  Esi Rimkenes draugelis kad zmones smeizi. Kai socdemai laimes ir mes vel grisim i Rusijos glebi tada baiksis tava mandristes.

 7. Daiva Šideikienė parašė:

  2019m. sausio15d. MAŽEIKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS ETIKOS KOMISIJA priėmė sprendimą Nr.T20-1 ,,Dėl Linos Rimkienės“. Šiuo sprendimu Etikos komisija nusprendė pripažinti ,kad Lina Rimkienė pažeidė LR valstybės politikų elgesio kodekso 4 straipsnio 6 dalyje įtvirtintą pavyzdingumo principą ir buvo rekomenduota viešai atsiprašyti. Šį sprendimą Įstatymų nustatyta tvarka per vieną mėnesį buvo galima apskųsti. Tai kandidatė L.Rimkienė ar jau ATSIPRAŠĖ VIEŠAI, ar vis dėlto, apskundė šį sprendimą. Apie tai, kandidatė informuoti gyventojus, galėtų ir savo facebooke.

 8. B. parašė:

  „Soceldemokratui“. Tamsta prisipažinkit, ar Jūs pats pabėgote iš vienos rimtos gydymo įstaigos, ar Jus išrašė anksčiau laiko neišsigydžius iki galo? O gal tik tokiu apsimetat?

 9. Taip,taip parašė:

  Socdemai-nesate vieningi ir jusu tarpe yra tokiu, kurie su malonumu vienas kitam perkastume gerkle del eiles numerio sarase

 10. Taip,nera ko nervuotis parašė:

  Pagirtina akcija,jeigu socdemai butu kazka susiorganizave,butinai buciau dalyvaves ir draugus pakvietes,o balsaves buciau uz kandidata,kuri gerbiu ir laukiu pokyciu

 11. OPAi parašė:

  Jeigu ivyktu priesingai,pralosciau 100 Eur

 12. OPA parašė:

  Galiu lazintis,kad Maceviciaus surinkti balsai antrame ture atsiras Tenio kiseneje

 13. Soceldemokratas parašė:

  Mes Mazeiku soceldemokratai pasisakom us besaligiska suartejima su didzeje Rusija. Baltarusija jau eina i sajunga su Rusija, reike ir mums greiceu junktis. Tik sajungoje su Rusija bus gerbemas darbo zmogus o ponai bus isusti i Sibira. Balsokite uz gerbema Teny , tik jis mus nuves geru keliu. Rimkene ira bloga.

 14. Aiškiau ir būti nebegali !!!!!!!! parašė:

  Po 2019 rinkimų apsivalykim! NEI VIENO KONSERVATORIAUS, NEI VIENO SOCIALDEMOKRATO SAVIVALDOJE! ES PARLAMENTE! PREZIDENTUROJE! LIETUVA be konservatorių, socialdemokratų klestės kaip klesti KAUNAS!!! VISI PABANDOM IR PAMATYSIM PERMAINAS LABAI GREITAI.!!!!!!!!

 15. Siaip parašė:

  O kas jums sake, jog as uz Rimkiene? Ir gal Rimkiene jus is smelio dezes vaikysteje ismete ar liezuvi parode, jog mano komentare apie Tenio susikrautus turtus, ar pries tai apie kavos gereju iskutenima is savivaldybes jus izvelgiat laizyma Rimkienei? Kol nevelu, gal pasikonsultuokit su psichiatru, nes jums svieciasi umi rimkienesfobija…

 16. To šiaip parašė:

  Na ir subinlaižis tamsta esate, dar visiškai nieko nepadariusiai Rimkienei pasiruošęs viską išlaižyti. O
  kad p.Tenys savo deklaruojamas pajamas susikrovė ne iš skurdokos mero algos visiems senai žinoma paslaptis. Tik jums , matyt tas šlapimas smegenis atskiedė, kad skleidžiate niekuo neparemtą netiesą.

 17. Siaip parašė:

  Jo, idomus zmones vienok. Mato kas per persona Rimkiene, o vat Tenys „geras zmogus“. Man tik idomu, kaip tie „geri zmones“, pateke prie lovio, taip issiaugina savo oficialu turta (o kur dar neoficialus). Tenio deklaruotinas 1 269 342 europiniu. Slapinasi jums kazkas ant galvos, o jus katutem plodami saukiat jog lietus lyja.

 18. tam siaip parašė:

  Netaps toji ponia mere, gali nesivarginti jai užpakalį bučiuodamas/a :-) Praėjo nemažai laiko nuo jos desperatiškų bandymų patekti į valdžią pradžios ir žmonės jau seniai pamatė, kad čia per persona.

 19. Siaip parašė:

  Rimkienes vietoje as irgi taip snekeciau, nes jie ir taip jos bijo, o jei ji dar pasakytu jog sluos kavagerius, turbut naktimis po jos langais protestuot pradetu. Bet mane isrinkus, bac atestacija visiems savivaldybes darbuotojams. Aisku butu daug asaru, nes reiktu eit dirbt i privatu sektoriu, kur su tinginiais niekas nesitaiksto. P.s. Tikrai yra savivaldybeje veikliu zmoniu, bet ju koks 10 %. Bet kai pasiziuri i mera ir administracijos direktoriu………….

 20. to Siaip parašė:

  Klausiate, kas būtų, jei Rimkienę išrinktų mere? Tikitės, kad savivaldybėje sumažėtų kavos pilstytojų gretos? Ogi nieko nebūtų ir niekas nepasikeistų, nes pati Rimkienė per „Santarvės“ debatus teigė, kad savivaldybėje dirba savo darbą išmanantys specialistai ir jų keisti nereikia. Vadinasi, kaip dirba savivaldybėje giminės, taip ir dirbs.

 21. Jonis parašė:

  Myliu teni!!

 22. A.Nagys parašė:

  Kai buvau 25-30 metu ir pasakydavo,kad tam surukusiam diedukui ar moteriskei 60, baisu pasidarydavo.Dabar,kai pats senai perkopiau ta slenksti,daznai prisimenu ta savo jaunystes nuomone,todel ir laikausi kuo toliau nuo veidrodzio,taippat vengiu jaunimo kompaniju,kad negadinciau nuotaikos.Gerbiamiems buvusiems linkiu zvilgtert i veidroduka ir eiti poilsio.Jeigu jaunimui reikes patarimo-susiras jus.Ramaus poilsio.

 23. Darbai parašė:

  Jei rinkėjai vertintų kandidatus pagal atliktus darbus, o ne pažadus ar „gerumą“, esu tikras, kad padikeistų daug kas… Paskaitykite dabartinių valdančiųjų praeitų ir užpraeitų rinkimų pažadus.

 24. A parašė:

  Jurkus=Tenys=Macijauskiene=Mackevicius=draugu ratas,ypac pirmas ir paskutinis dirba vienoje silumos tiekimo sferoje,gerbiami zmones,bet…..amzius,nieko gero Mazeikiu liaudziai

 25. Tomas parašė:

  Na jau nereikia užsipult ir užįžeidinėti dabartinio mero. Jis tikrai garbus žmogus ir gana tolerantiškas šitame ,,nuožmiam,, mūšyje.Jei pamenate anuose rinkimuose, antrame ture jis kone tris kartus daugiai balsų prieš L.Rimkienę surinko. Tai kas jį koneveikia tas visai nesiskaito su daugumos rinkėjų nuomone ir pasirinkimu. Prieš aštuonis metus taip pat jį liaudis išsirinko. Ar čia tik dabar tokie ,, protingi,, patapom, kai niekur 10 metų nedirbanti ponia jums akis ,,atvėrė,,. Bepigu jai facebooke sėdėt ir savo plunksnelėmis didžiuotis. Beje, kiek pastebėjau , kiekviename įraše bent po vieną , dvi gramatines klaidas daro… O bus taip – kas balsavo už ją tas ir tegul balsuoja. Į antrą turą ji tikrai pateks. Va antrame ture buse sudėtingiau, nes A.Tenio balsai tikrai nueis V. Macevičiui. Arba priešingai.

 26. Siaip parašė:

  Kiek savivaldybeje dirba galvu? Pagal bendra Lietuvos tendencija, dauguma ten susieje giminystes rysiais. Socdemams valdant, savivaldybes kanceliariniu ziurkenu skaicius vis didejo. Kas butu, jei netycia Rimkiene mere pataptu? Subrasketu ne vieno kavos pilstytojo kede. Tad nenuostabu jog cia komentaruose pilna srutas ant Rimkienes pilanciu. Mars prie darbo veltedziai…

 27. to miražas parašė:

  tas pats renkate tvarkietį – išrenkate socdemą

 28. miražas parašė:

  Kažkodėl savivaldos rinkimuose „valstiečius“ sieja su p. Karbauskiu. Juk puikiai žinote, kad Mažeikiuose yra ne taip. Mažeikiuose valstiečiai – asmeninė p. Rimanto Gramo, savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjo ir p. Apolinaro Stonkaus, savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjo, partija. Mažeikiuose savarankiškų „valstiečių“ nėra – tai socdemų padalinys. Ar kuomet girdėjote, kad „valstiečiai“ būtų ką nors pasiūlę ar bent tarybos posėdžiuose pareiškę bent kokią nuomone? Aš negirdėjau, nors peržiūriu visus posėdžių įrašus. Ar ne už „ištikimybę“ socdemams“, turėdami vos dvi vietas taryboje, turi pakankamai svarbų – administracijos direktoriaus pavaduotojo postą? Arba Tvarka ir teisingumas, turėdami vos tris vietas – net vicemero ir administracijos direktoriaus pavaduotojo? Ir abu pavaduotojai tokie „tylūs“, kad tikriausiai niekas apie juos net nesate girdėję… Socdemams patogu turėti dar penkis (ypač du „valstiečių“) visuomet besąlygiškai pritariančius balsus. Išvada: renkate „valstietį“ – išrenkate socdemą.

 29. Rinkis teisingai parašė:

  Daugumos garbaus amžiau dabartinių tarybos narių ir kandidatų biografijose nutylimi biografijos faktai iki 1990 m. – iki nepriklausomybės atgavimo. Gėda dabartiniam rinkėjui prisipažinti kolūkinę patirtį, aktyvumą komunistų partijoje ar komjaunime? Kaip, pavyzdžiui, vieno ilgamečio rajono valdytojo: 1965–1966 m. LKJS Mažeikių rajono komiteto instruktorius, 1968–1977 m. skyriaus vedėjas, antrasis, pirmasis sekretorius. 1966–1968 m. Valstybinio radijo vietinių laidų organizatorius. 1977–1979 m. LKP Mažeikių rajono komiteto organizacinio skyriaus vedėjas, 1987–1988 m. antrasis sekretorius, 1989–1990 m. sekretorius. 1981–1987 m. Mažeikių naftos perdirbimo gamyklos partinio komiteto sekretorius. Kokias idėja jie gali pasiūlyti? Ką naujo gali sukurti? O visi partiniuose sąrašuose pirmuose penketukuose ar dešimtukuose. Mano nuomone, tarybos nariu reikėtų rinkti kandidatus iki 40 metų. Tai pats darbingiausias žmogaus gyvenimo laikas. Tokie žmonės geba kurti, turi idėjų, turi noro dirbti. Ir kuo mažiau iš biudžeto išlaikomų tarybos narių. Jie priklausomi. Jiems gali nurodyti, įtakoti. Ką turime Mažeikiuose dabar? Nepratęskime to konvulsiško rajono pabaigos gyvenimo. Aš už nepartinius. Už pavasarį. Mažeikių pavasarį.

 30. VISI ŠEIMOM, ŠEIMOM parašė:

  VISI ŠEIMOM, ŠEIMOM mes braunamės prie lovio. Paskaičius kandidatų į savivaldą sąrašus net juokas nebeima: broliai, šogeriai, šeimos. Vyras vienoj partijoj, žmona kitoj.
  440

 31. Axa parašė:

  Kuo daugiau isliejama pykcio ir pagiezos kandidatui,tuo jo daugiau bijomasi,tuo jis tampa patrauklesnis rinkejams Is pagiezos pritvinkusiu valdininku irgi nieko gero nelauk.Matyti Mazeikiuose irgi prisirpo taip Lietuvoje populiarus pulinys

 32. l parašė:

  Per visas informavimo priemones nepaliaujamai skelbiama: eik balsuoti, kai kurie prideda- nebūkime atstumtieji. Aš manau , kad tie, kurie ragina eiti balsuoti, už raginimą eiti balsuoti, gauna piniginį atlygį. Manau, kad tiems rašytojams Jūs nerūpite, jiems rūpi tik atlygis už raginimą eiti balsuoti ir jiems nerūpi, kokios bus Jūsų pasirinkimo pasekmės , nes po to jie už atlygį vėl rašys , kad Jūs patys kalti, kad tokius išsirinkote.Bet mes neturime išeities , nes Lietuvą valdo b…. gauja(-jos) ir gali išsirinkti tik vieną iš jų+ dar krūvą tokių pačių. Nebijokite būti atstumtaisiais , nes neinantys balsuoti tokie nėra. Bet siekdama, kad jūs eitumėte balsuoti, ji Jus, neinančius balsuoti, netiesiogiai vadina atstumtaisiais ( gal pas Sorošą tobulinosi). Neikime, nebalsuokime, nebūkime pastumdėliais ( „pastumdėliais“ čia Malūkienės agitavimo formą panaudojau) . Mums siūloma balsuoti ne už kokius nors nepažįstamuosius, o žmones, kurie gyvena šalia mūsų, o mes gerai žinome , ko jiems reikia, ko jie tikisi, jei bus išrinkti .

 33. Gal Lietuva atsigaus vieną kartą !!! parašė:

  Po 2019 rinkimų apsivalykim! NEI VIENO KONSERVATORIAUS, NEI VIENO SOCIALDEMOKRATO SAVIVALDOJE! ES PARLAMENTE! PREZIDENTUROJE! LIETUVA be konservatorių, socialdemokratų klestės kaip klesti KAUNAS!!!

 34. Pokalbis parašė:

  susitinka dvi drauges,viena klausa kitos ka dirbi viena sako as tai destytoja o ka destai,glazuruotas pliteles.pamastymui apie ka ,manau spesite nesunkiai.

 35. ? parašė:

  Įdomu, norint dėstyti teisę universitete, ar mokyti mokykloje, reikalingas pedagoginis išsilavinimas. Ar ponia Rimkienė tokį turi? Jei neturi, tokio darbo ji dirbti negali. Negi jos komandos mokytojai jai to nepaaiškino?

 36. Mažeikietė parašė:

  Teisi Šideikienė……Kaip šiemet rėksnė Rimkienė neiškabino skardinių nuotraukų ant elektros stulpų…..,bet užtat įdarbino iškalbą, kad ji vienintelė tinkanti mero postui…. neapsirikime žmonės.

 37. As parašė:

  Daiva visiškai teisi ir jos komentaras puikiai apibudina realybę, kurios atitinkamos ponios garbintojai niekaip nenori pripažinti.

 38. xx parašė:

  Pritariu D. Šideikienės pasidalintam komentarui: L. Rimkienės ego didesnis už ją pačią – tiek dabartinę, tiek buvusią. Juokingiausia, kad ji skelbiasi esanti teisininke, kažkodėl pamiršdama paminėti, kad teisės mokslus krimto tik 1,5 ar 2 metus. Taip, ji gavo teisės magistro laipsnį ( tikiuosi ), bet nei teisėja, nei prokurore, nei advokate dirbti negali, nes jos baigtos bakalauro studijos labai toli nuo teisės. Ir, kiek teko susidurti, ji nelabai išmano teisę – jos išmanymo lygis, mano akimis, buitinis. Tačiau šį mokslą – teisę – ji dėsto vyresnio amžiaus žmonėms TAU ( Trečiojo amžiaus universitete ). Įdomu, kaip ji gali dėstyti tą, ko, mano manymu, visiškai neišmano. Bet kaip skamba: aš, L. Rimkienė, esu teisininkė, dėstau teisę universitete. Juokas ir tiek.

 39. to vaje vaje parašė:

  Ji juk tiesą rašo, tai ko čia purkštauji?

 40. Vaje vaje parašė:

  Daiva Šideikienė apsireiškė!!! Gyva!!! O mes jau manėm, kad jos nebėr…Kodėl JŪs, Daiva į Tarybą nebeinat? O gal einat, tai kokioj partijoj, jei ne paslaptis?

 41. Daiva Šideikienė parašė:

  Viešoje erdvėje radau taiklų ir visapusišką apibūdinimą apie kandidatę L.Rimkienę.
  ,, Oskaras Vaildas grakščiai mestelėjo: „Baisiau už apkalbas gali būti tik jų nebuvimas“. Būti dėmesio centre beatodairiškai siekia ponia, svajojanti pasipuošti mero regalijomis ir stovėti ant kėdutės.
  Garbė? Baikit bajerius! Vertybės? Kam jos svarbios? Svarbiausia ant kėdutės stovėti!!! Ir kad visi matytų, ir kad visi grožėtųsi, ir kad visi sakytų: „Ach! Kokia JI! Ach! Kaip JI!” Be kaltės apkaltintiems skauda? Ui… Kam tai rūpi? Man viena įdomu: kas bus, jeigu taip bac! ir tos moteriškės svajonė išsipildo? A? Lyderis, iki tol tik dergęs, juodinęs, naikinęs… Atleis? Išmes? Sunaikins? O kas tada? Stovės ant kėdutės ir šauks: „Grožėkitės manimi! Džiaukitės manimi! Norite permainų? Ach! NEEE!!! Grožėkitės manimi! Džiaukitės manimi!”“…

 42. q parašė:

  Tik seimo rinkimų įstatyme yra numatyta, koks skaičius rinkėjų turi balsuoti , kad rinkimai būtų laikomi įvykę . Visuose kituose rinkimuose gali neiti ir nebalsuoti, jie vis tiek bus laikomi įvykusiais. Tačiau, vistiek visose informavimo priemonėse nuolat skatinama eiti balsuoti.Mano nuomone, taip yra suteikiamas legalus būdas informavimo priemonėms sumokėti pinigus už jų tylėjimą, tačiau tai apiforminama, kaip užmokestis už raginimą balsuoti .

 43. Rinkėjui parašė:

  Negi tik dabar pamatėte, kad šita ponia yra tik garsiai skambantis tuščias puodas??? Vienintelis dalykas, ką ji sugeba, tai visus juodinti ir su didžiule arogancija žeminti kitaip manančius. Chamiškos prigimties jokiais diplomais nepridengsi.

 44. GAILA,KAD VALSTIEČIAI NEDALYVAUJA DEBATUOSE parašė:

  GAILA,KAD VALSTIEČIAI NEDALYVAUJA DEBATUOSE

 45. eilinis rinkėjas parašė:

  Stebėjau tuos debatus. Visiškai esu pasimetęs- na tikrai silpnai pas mus su tais būsimais merais.Nėra ką rinkti, jei atvirai. Norėčiau į ponią Rimkienę kreiptis. Man 40 metų ir neturiu feisbuko. Nu ir ką? O po Jūsų pasisakymų tuose debatuose jei dar kažkaip žiūrėjau su viltimi į Jūsų komandą, tai dėka Jūsų arogancijos tikrai nebelsuosiu už konservatorius. Ir dar. Stebėjau delfyje Jūsų pasirodymą. Taip. buvote viena diskusijoje Mažeikių merų kandidatai. Tačiau buvo ponas Auryla kitoje diskusijoje su Mažeikių Pavasario judėjimo dalyve. O dar vėliau tame pačiame delfyje buvo numatytas ponios Rimkienės pokalbis jau ne kaip būsimos merės, o kaip partijos atstovės su kitu dalyviu. Kažkodėl ponia Rimkienė būdama Vilniuje, delfi būstinėje nusprendė daugiau nebe pasirodyt. Kodėl? Žemas lygis diskutuoti su poniu Memiu? Berods tokia jo pavardė. Žmogelis vienas atsedėjo ir pakalbėjo. Ir po visko NESIGYRĖ, kad nebuvo su kuom diskutuoti. Kaip ponia neiškentėjo ir pasigyrė. Tikiu, kad Rimkienė perskaitys mano komentarą. Gi jinai tik komentaruose ir gyva. Realybėje smarkiai krito mano akyse jos ir kaip asmenybės, ir kaip būsimos merės įvaizdis.

 46. idealiausiajam parašė:

  Kur tie Tamstos valstiečiai? Kažko nesimato debatuose. Ar jie Karbauskio nurodymo negavo dalyvauti, ar ne lygis jiems susitikti su miestiečiais?

 47. Kostas parašė:

  Valstiečiai irgi ne išeitis, vien dėl Skvernelio . Aš pav. nenoriu , kad Lietuvos vaikai klyktų LR prezidentūroje , nors Skvernelis tikino , kad jie ten krykštaus . Iš pradžių gal ir krykštaus, kol nepasirodys Skvernelio draugai.
  Skvernelis lyg ir valstietis, tai gal ir Skvernelio draugai, su kuriais susidūrę klykia vaikai, yra tie patys valstiečiai?

 48. to IDEALIAUSIA parašė:

  Atsigauk tu naisiu pono myletojau

 49. IDEALIAUSIA parašė:

  Jei mes norim normaliai gyventi, tai į savivaldą daugiau jokiu būdu neberinkti nei konservatorių, nei socialdemokratų, nei darbiečių, nekalbant jau apie liberalus – tragedija. Konservatoriai pakaitom su socialdemokratais valdė virš 20 metų – tai matom kur mes esame atsidūrę, tikriausiai jau blogiau ir būt negali. Geriausiaa alternatyva – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto