Prasidėjo sezonas smiginio žaidėjams

Pasak Arūno Čiplio, Mažeikių „Darts“ komanda ir šiais metais sieks aukščiausių tikslų. Nuotr. iš klubo archyvo

Šiauliuose vykusiame smiginio turnyre pirmąją pergalę šalies tarpklubinėse smiginio pirmenybėse iškovojo čempionai – Mažeikių „Darts“ sportininkai. Asmeninėse varžybose pelnyta prizinė vieta.

Iškovota pirmoji pergalė

Į Šiauliuose vykusias pirmąsias šių metų reitingines varžybas „Citma 2020“ susirinko rekordinis dalyvių skaičius: 105 vyrai ir 20 moterų. Mažeikiams atstovavo 9 sportininkai.
Tradiciškai pirmiausia vyko šalies tarpklubinio čempionato komandinė rungtis, kur Mažeikių „Darts“ klubas rezultatu 9:6 nugalėjo Kauno „Trajektoriją“.
„Tarpklubiniame šalies čempionate per penkerių metų laikotarpį keturis kartus tapome čempionais, jais esame pastaruosius dvejus metus, tad ir šį sezoną turime vienintelį tikslą – iškovoti pirmąją vietą. Čia varžosi dešimt komandų, komandą sudaro keturi žaidėjai, susitikimai vyksta kiekvieno reitinginio turnyro pradžioje, o nugalėtojai paaiškėja metų pabaigoje“, – kalbėjo mūsų ekipos lyderis Arūnas Čiplys.

Pavasarį – varžybų gausa

Asmeninėse varžybose A. Čiplys nužygiavo iki pusfinalio, kur rezultatu 3:4 pralaimėjo vilniečiui Arūnui Baliukoniui ir turėjo tenkintis trečia vietą bei didele dėže vaisių, kuriuos dovanojo varžybų rėmėjai.
Tarp 32 geriausių smiginio žaidėjų pateko ir Jurijus Stekolnikovas bei Tomas Bužonas, abu pralaimėjo kovas dėl stipriausiųjų aštuntuko ir liko devintoje vietoje.

One Reply to “Prasidėjo sezonas smiginio žaidėjams”