Prasidėjo stalo tenisininkų sezonas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Naująjį stalo teniso sezoną, kuris tęsis iki kitų metų gegužės, pradėjo net šešios mūsų rajono komandos.
Šiemet pirmenybėms neužregistruota nė viena merginų ekipa.

Pirmenybės pradėtos pralaimėjimais

Pirmasis kovas Lietuvos stalo teniso pirmenybėse pradėjo aukščiausioje lygoje tarp dvylikos komandų žaidžiantis „Vijurkas-1“. Jam šį sezoną atstovauja Faustas Rozga, Tonetas Domeika bei Romualdas Franckaitis.
Pirmajame ture Mažeikiuose mūsų komanda vienodais rezultatais 3:5 nusileido Jonavos „Sporto centro“ pirmajai ir antrajai ekipoms.
„Pralaimėjimai neturėtų nustebinti – kova vyko atkakliai, tačiau buvo sunku – abiejose Jonavos ekipose tik po vieną lietuvį, kitas keturias vietas užima vieni geriausių Baltarusijos žaidėjų.
Pirmenybių formatas nesikeičia –  iš pradžių visos komandos tarpusavyje sužaidžia po kartą, tada, pagal pelnytus taškus, ekipos pasidalija į du šeštukus. Praėjusį sezoną iškovojome ketvirtąją vietą, šį – iš pradžių keliame tikslą patekti į pirmąjį stipriausiųjų šeštuką“, – sakė komandos treneris Raimondas Jackevičius.
Mažeikiškių ekipa, lyginant su pernykšte, nedaug pasikeitė – vietoj į šalies čempionę – Panevėžio ekipą – išėjusio Algirdo Sriubo žais Tonetas Domeika.

Dvejete – turnyro nugalėtojai

Nors šį sezoną klubas nusprendė nestatyti į čempionatą merginų komandos, jo garbę gins dar trys ekipos: „Vijurkas-2” žais tarp dvylikos pirmos lygos ekipų, „Vijurkas-3” – tarp 24 antrosios lygos komandų, o iš jaunų ir perspektyvių sportininkų sudarytas „Vijurkas-4” patirties semsis Regionų  lygoje, kur varžosi 48 komandos.
Dar dvi rajono ekipos – Sedos „Sedula“ ir Mažeikių „Vikrusis feniksas“ – pradėjo ketvirtos lygos čempionatą, kuriame taip pat varžosi 48 komandos.
Kiek anksčiau ketvirtosios „Vijurko“ komandos atstovai Lukas Frejeris ir Irmantas Daukontas Panevėžyje rungtyniavo „Olimpinių vilčių“ (žaidėjų, gimusių 2001 metais ir jaunesnių) finalinėse pirmenybėse, kur susirinko po 24 stipriausi šalies berniukai ir mergaitės.
Abu mažeikiškiai vieneto varžybose pateko į dešimtukus, tačiau geriausią rezultatą jie parodė žaisdami berniukų dvejeto varžybose – trylikametis Lukas ir metais jaunesnis Irmantas poroje visus varžovus įveikė „sausais“ rezultatais 3:0 ir tapo turnyro nugalėtojais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto