Prasidėjo žolės deginimo sezonas

Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, apžvelgdami savaitgalio įvykius, konstatuoja – sezonas prasidėjo. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Pernykštė žolė ir vėl dega. Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, apžvelgdami savaitgalio įvykius, konstatuoja – sezonas prasidėjo.
Pirmasis pranešimas apie degančią pernykštę žolę gautas penktadienio vakarą. Šeštadienį žolė pradėta deginti jau nuo vidurdienio: pernykštė žolė pleškėjo dideliame plote Vytauto gatvės pabaigoje, vėjas liepsnos liežuvius nešė į gyvenamųjų namų pusę. Ugnies plitimas, padedant vietos gyventojams, sustabdytas per pusvalandį, išdegė apie šimtas arų pernykštės žolės.
„Gavome informaciją, kad netoliese su kamuoliu žaidė du vaikai, po kurio laiko jie dingo ir kilo gaisras. Panaši informacija gauta ir iš pavenčių, kur žmonės matė nubėgančius paauglius. Primename tėvams, kad jiems už paauglių išdykavimą su ugnimi gresia administracinė atsakomybė“, – sakė Mažeikių rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Audrius Tupikas.
Šeštadienį pareigūnai žolės gaisrus likvidavo prie Ventos upės Pavenčių gatvėje, o  sekmadienį – Naujojoje gatvėje bei prie sodų bendrijų „Ąžuolas“ ir „Venta“.
Kitokio pobūdžio incidentas užregistruotas šeštadienio vakarą Sodų gatvės vienuoliktajame name. Šeštajame aukšte užsidegė elektros skydinė, ugnis greitai numalšinta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto