Prasidėjusios Europos futbolo batalijos traukia veržlumu, intriga ir emocijomis

Antanui Bulošui imponuoja belgų, kurių jaunimas jau subrendo pergalėms, žaidimas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Daugelis vyriškos giminės atstovų mėnesiui prikris prie televizijos ekranų – vakar Prancūzijoje prasidėjo Europos futbolo čempionatas.
Apie prasidedančias batalijas ant žaliųjų vejų „Santarvė“ kalbėjosi su trimis mažeikiškiais, kuriems futbolas – neatsiejama kasdienio gyvenimo sritis.

Pagausėjo dalyvių

Penkioliktasis Europos futbolo čempionatas, dar vadinamas tiesiog „Euro 2016“, jau trečią kartą  vyksta Prancūzijoje (Europos pirmenybės šioje šalyje vyko 1960 ir 1984 metais). Dešimtyje šalies stadionų nuo penktadienio aiškinamasi, kokia žemyno ekipa pati stipriausia.
Pagrindinė pirmenybių dvikova – finalinės rungtynės dėl Europos čempionų vardų – vyks liepos 10-ąją.
Pirmą kartą nuo 1996 metų pirmenybėse žais ne 16, o 24 komandos, kurios suskirstytos į šešias grupes – po keturias.
A grupėje rungsis Prancūzija, Rumunija, Albanija bei Šveicarija, B grupėje žais Anglija, Rusija, Velsas ir Slovakija, C grupę sudarys Vokietija, Ukraina, Lenkija ir Šiaurės Airija, D grupėje varžysis Ispanija, Čekija, Turkija bei Kroatija, E grupėje kovos Belgija, Italija, Airija ir Švedija, o F grupėje rungtyniaus Portugalija, Islandija, Austrija ir Vengrija.
Į atkrentamąsias varžybas pateks 16 komandų: grupėse pirmas ir antras vietas užėmusios komandos bei keturios geriausios trečiąsias vietas laimėjusios ekipos.
Keturioliktasis Europos futbolo čempionatas vyko Ukrainoje ir Lenkijoje, čempionais tapo ispanai, finale rezultatu 4:0 sutriuškinę italus.
Ispanijos ir Vokietijos komandos šio čempionato nugalėtojų titulus jau yra iškovojusios po tris kartus, du kartus Europos čempionais tapo prancūzai, po kartą triumfavo Italija, TSRS, Čekija, Nyderlandai, Danija ir Graikija.

Ragins žiūrėti ir vaikus

Futbolo klubo „Atmosfera“ treneris Antanas Bulošas neabejoja, kad turnyras bus įdomus.
„Čempionato laukiu ir dėl to, kad bet kuriose pirmenybėse visada atsiranda tokia komanda, kuri savo žaidimu nustebina ir pateikia staigmeną. Palaikysiu Belgijos rinktinę, kurios jaunimas išaugo ir demonstruoja gražų futbolą, tad iš jos ir tikiuosi staigmenos.
Nenuspėjami yra portugalai, kurie taip pat gali pasiekti aukščiausią tikslą, tradiciškai turnyro favoritais įvardinčiau Vokietijos ir Ispanijos futbolininkus“, – kalbėjo A. Bulošas.
Treneris sakė, kad kovas stebės ten, kur pavyks, pagrindinis tikslas – nepraleisti nė vienų transliuojamų rungtynių. Tą patį jis patarė ir savo auklėtiniams – tokie čempionatai yra didelė pamoka jaunam futbolininkui, jis turi stebėti, kaip futbolo žvaigždės elgiasi vienoje ar kitoje situacijoje, kokį techninį arsenalą demonstruoja, ką iš jų galima pritaikyti savo žaidime.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

2 Atsakymai į “Prasidėjusios Europos futbolo batalijos traukia veržlumu, intriga ir emocijomis”

  1. >Iš TS-LKD Onytės Kyšininkytės nuotykių albumėlio parašė:

    o ką tai turi bendro su futbolu?

  2. Iš TS-LKD Onytės Kyšininkytės nuotykių albumėlio parašė:

    Kaune teista už kyšininkavimą, TS-LKD narė(!), ona- danutė gricienė,- po to savo Kauno Žaliakalnio lopšely-daržely su savo iš kriminalizuotos aplinkos kilusia pavaduotoja alma žilinskiene net suorganizavusi kyšių ir duoklių išmušinėjimo gaują! Voliota ir kočiota spaudoje, internete, TV, turinti problemų dėl alkoholio, pati net teisme nesugebanti paaiškinti už ką atleidžia iš darbo žmones, teismuose prieš mane iššvaisčiusi virš 50 tūkstančių litų mokesčių mokėtojų pinigų, mokėdama man priteistas sumas bandžiusi nuvogti nuo manęs dalį pinigų (juos „išlupti“ iš „garsiosios vadybininkės“ prireikė net Generalinės prokuratūros ir VMI pagalbos!!!) ir t. t. ir t. t.- sėdi sau, direktoriauja kavutės su brendžiu įkalus!? Žandus papūtus ir ką! O ko nesėdėt, jei už nugaros TS-LKD partijos bendraminčiai, giminingos sielos, o virš jos savivaldybėje dar kupčinsko sukonstruota sėdi iš tokių gricienių gaunamų kyšiukų mylėtojų visa piramidė! Ištrauksi tokį bagdoniuką iš pagrindo ir piramidė gali griūti! O siaube! Šitiek dirbta, šitiek sunkumų ir gėdos pergyventa! Na, bet vertėjo pasistengti! Pinigėliai tik maloniai šlama, tarytum ošia!.. Svarbiausia – sąžinę kaip nors užsiliūliuoti, ir nutaisyti snukelį – lyg aš čia ir ne prie ko! Tokias gricienes skiria, nuima ir myli savivaldybių merai. Paplokime jiems! P. S. TIESA – ONA DANUTĖ GRICIENĖ yra TS-LKD narė!!! Korupcijos pažiba!! Būk TS-LKD ir vogsi, grobsi kiek norėsi! Jei kas – tave balne už kanopų prilaikys partijos bendraminčiai, onytės kyšininkytės klonai! Apsidairyk, tokių Tavo aplinkoje pilna!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto