Prašymams pateikti – dar kelios savaitės

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad pirmosios gyventojų skirtos pajamų mokesčio (GPM) dalies sumos gavėjus pasieks jau liepą, kiti pervedimai bus atliekami dalimis iki lapkričio 15 d. Gyventojai savo laiku pateiktus prašymus vis dar turi galimybę pakoreguoti. Pakeitimus norintys atlikti gyventojai prašymus paramai skirti gali tikslinti iki birželio 30 d.

});

Paliekama daugiau laiko

Gyventojai deklaruodami pajamas kiekvienais metais gali skirti paramai dalį sumokėto pajamų mokesčio nuo jų gaunamo darbo užmokesčio, dividendų, individualios veiklos pajamų ar pelningai parduoto turto.

„Kiekvienais metais valią skirti dalį savo sumokėto pajamų mokesčio pasirinktam paramos gavėjui, politinei organizacijai ar profesinei sąjungai gyventojai turi išreikšti iki gegužės 2 d. Tuomet paliekama laiko, esant poreikiui, juos patikslinti. Jau ne pirmus metus pastebime tendenciją, kad prašymus tikslinančių gyventojų skaičius mažėja, tačiau daliai gyventojų prašymus patikslinti iki birželio 30 d. yra būtina, norint, kad jie būtų...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto