Praūžė ketvirtasis „Futboliuko“ festivalis

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

[nggallery id=623 template=caption]Dešimt rajono vaikų lopšelių-darželių komandų dalyvavo trečiadienį vykusiame ketvirtajame „Futboliuko“ festivalyje, kuriame jauniausi mažeikiškiai turėjo galimybę susipažinti su šios sporto šakos pagrindais.

„Futboliuko“ festivalis, kurį organizuoja futbolo klubas „Atmosfera“ ir rajono Savivaldybės švietimo skyrius, kiekvienais metais aprėpia vis daugiau rajono vaikų lopšelių-darželių – pirmajame dalyvavo vos šešios Mažeikių darželių komandos, tai šiais metais, be miesto „Buratino“, „Berželio“, „Delfino“, „Gintarėlio“, „Eglutės“ „Bitutės“, „Linelio“ bei „Žilvičio“ darželinukų, jėgas su futbolo kamuoliu išbandė ir svečiai iš Tirkšlių bei Sedos darželių.
„Jau ketvirtus metus iš eilės vykstantis festivalis turi vienintelį tikslą – suburti vaikus organizuotam laisvalaikiui su futbolo kamuoliu. Jeigu Lietuvoje populiariausiu sportu laikomas krepšinis, tai mes dedame visas jėgas, kad mūsų rajone tokiu taptų futbolas“, – per festivalio atidarymą sakė „FK Atmosfera“ prezidentas Nerijus Gudaitis.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Praūžė ketvirtasis „Futboliuko“ festivalis”

  1. saulyte parašė:

    saunuoliai vaikuciai,buvo labai smagu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*