Pražuvėlė nepilnametė grįžo namo

Evelina R Nuotrauka iš Policijos komisariato

Trečiadienio popietę policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad iš namų, esančių Draugystės gatvėje, išėjo penkiolikametė Evelina R. ir dingo.

Paauglė apie save per naktį neprasinešė, į mokyklą nenuėjo, namuose nenakvojo. Policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas merginos buvimo vietai nustatyti, jos nuotrauka ir aprašymas buvo paskelbti viešojoje erdvėje.
Pirmadienį policijos pareigūnai informavo, kad nepilnametė pati grįžo į namus. Kaip paaiškėjo,  paauglė viešėjo pas draugus, apie tai neinformavusi artimųjų.
Jai atsiradus ikiteisminis tyrimas bus nutrauktas.

14 Atsakymų į “Pražuvėlė nepilnametė grįžo namo”

 1. Lina parašė:

  vat lietuviai smerkt tai mokam.. O kas nors bent pagalvojat kaip tevam palengvejo, jog aciu dievui ju dukra gryzo sveika. Auklejimas tikrai nepriklauso vien nuo tevu, zinau ne viena atveji kai tevai nerias is kailio o paaugliai daro savo, toks jau tas amzius, juk ir mes paaugliai buvom.. KALBANT APIE TAI! KAD TEVAI TURI RUPINYIS JOG VAIKAI GYVENTU SAUGIAM RAJONE SU KOKIAIS DRAUGAIS BENDRAUJA…CIA LIETUVA! DZIAUGIAS TEVAI KAD ISVIS TURI STOGA VIRS GALVOS, o mes vat kalbam apie gera rajona. Galu gale, komentaruos galetume visi pasidziaugt su paneles tevais, kad dukra namie. O ne smerkt panele o dar ir jos broli. Oj lietuviai lietuviai, pirma i save paziurekim! !!

 2. Evelina parašė:

  seiminele kai reikalas broliukas is kolonijos neislenda o panele svo isdaigom neatsilieka(šiaip mano brolis jau seniai nebesėdi jai nežinai nesakyk arba isvis patylek ir maziau stumk ant jo)

 3. Saulė parašė:

  nieko sau -> šneki ir nusišneki. Kokie Jūs lietuviai esate juokingi, smerkti puolat pirmi. Paslysti lengva, taip jos brolis paslydo, bet atsistojo ant kojų – pasitaisė. Jūs viską matote iš šono ir Jums vienaip atrodo, nei yra iš tiesų. Šeima yra normali, nepamirškite, kad draugų įtaka yra dideli. Kaip sako, neperšokęs griovio nesakyk op, tad žiūrėkitės geriau savęs ir savo vaikų, nei smerkite kitus. Ačiū ir geros dienos brangieji lietuviai.

 4. to manau kitaip parašė:

  O ar ne tevai rupinasi savo vaiku saugia ir jiems tinkama aplinka? O ar ne tevai turi rupintis, kad tavo vaikas lankytu gera mokykla, gyventu saugiame rajone? Tevai yra savo vaiko ugdytojai, nuo kuriu veiksmu priklauso vaiko charakterio vystymasis.

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  TAI VA: o tu ziurek kad tu kada nelauktai neisgarsetum! niekas nezino kada ir kur paslysime, tad nereikia nuteist(kas yra lengviausia).

 6. LLL parašė:

  NIEKO SAU: o tu pirma pasitikslink pries ka nors rasydamas(a)! Jis jau seniai nebesedi kolonijoj! Tad geriau tylek, o ne nesamones rasinek!

 7. nieko sau parašė:

  seiminele kai reikalas broliukas is kolonijos neislenda o panele svo isdaigom neatsilieka

 8. tai va parašė:

  nelauktai išgarsėjo…

 9. manau kitaip parašė:

  Vardas: kalti ne vien tevai, kalti aplinka su kuo bendrauja, mokykloje kieme ir tt. Zinau ne vienus tevus, kad gali stengtis nesistengt, nieko nepadarysi, per daug uzvaziuosi tuoj i vaiku teises skundziasi, kad tevai musa. O ir smurtu nieko nepasieksi, reikia biski proto iganyt. Neduosi pinigu, vogs kad turetu tai ko reikia. Paziurekit i siu dienu pasauli….

 10. coco parašė:

  Jus neturite teises smerkti ta mergina ar jos seima ir rasyti kaip jus duotumet jai bausmes . mes nezinome kas vyko ju asmeninem gyvenime gal merginai buvo sunku paziureti reike is dveju pusu i viska ir leisti seimai ispresti viska patirms .

 11. baisu parašė:

  As taip pat prisidedu prie Hm mazai nepasirdytu panelytei,nes tevu nervai irgi negeleziniai…

 12. to Vardas parašė:

  Kokius uzaugini, tokius ir turi. Matyt kazko truko auklejime, kad sugebejo taip „uzvieseti“ nieko tevams nepranesus.. O kati tik tevai, daugiau niekas, nes tik tevai sukuria vienokias ar kitokias salygas vystytis vaiko asmenybei. Tad gal jau aisku uz ka tevams tiek nervu?

 13. Hm parašė:

  Taip nuvanočiau kailį, kad neprisėstų ant šiknos.

 14. Vardas (privalomas) parašė:

  vaikai vaidina suaugusiuos, kada noriu tada pareinu…. baisu. už ką tėvams tiek nervų…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto