Prekybos centre verda ir kitoks gyvenimas

Pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl vagystės iš saugomos patalpos. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Apie tai, kad prekybos centruose verda ne tik prekyba, bet ir kitoks gyvenimas, liudija net trys šiomis dienomis policijos pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Su savim nešiojosi švirkštą

Pirmadienio vakarą prekybos centre „Maxima“, esančiame Žemaitijos gatvėje, operaciją surengė Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės operatyvininkai. Jie turėjo informacijos, kad šiame prekybos centre gali pasirodyti vyriškis, turintis narkotinių medžiagų.
Apie septynioliktą valandą pasieniečiai patikrino svečią iš Naujosios Akmenės. Informacija pasitvirtino – pas 27-erių metų šio miesto Respublikos gatvės gyventoją M. V. aptiktas vienkartinis švirkštas su rusvos spalvos skysčiu.
Vaikinas buvo pristatytas į policijos komisariatą apklausti, čia dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti pradėtas tyrimas. Medžiaga perduota ekspertams, kurie ir nustatys, kokia tai medžiaga bei jos kiekį.

Įkliuvo batų vagišius

Kiti du tyrimai pradėti dėl batų vagystės, abiejuose jų figūruoja vienas ir tas pats įtariamasis – 37-erių metų Žemaitijos gatvės gyventojas T. B.
Į apsaugos rankas minėtas mažeikiškis pakliuvo lapkričio septintąją, kai iš prekybos centro bandė pavogti batus, kainuojančius be vieno cento šimtą litų. Tiriant gautą medžiagą paaiškėjo, kad tai ne vienintelis šio vyriškio nusižengimas – lapkričio penktosios vakarą apavo vagystė jam pavyko. Tądien jis pavogė batus, kainuojančius be vieno cento šešiasdešimt litų.
Susisteminus apylinkės inspektorių medžiagą, buvo priimtas sprendimas pradėti ikiteisminius tyrimus dėl vagystės iš saugomos patalpos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto