Premjeras apie DK: turime apsaugoti darbuotojų interesus

Nuotrauka iš LRV kanceliarijos archyvo

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis interviu „Žinių radijo“ laidoje atsakė į klausimus dėl šių metų liepos 1 d. įsigaliosiančio Darbo kodekso bei su juo susijusius darbuotojų ir darbdavių santykius.

„Norėdami keisti Lietuvos žmonių gyvenimą į teigiamą pusę, turime daryti viską, kad apsaugotumėme jų interesus, bet ir nepadaryti savęs izoliuotais ir nelanksčiais, nekonkurencingais darbo rinkoje. Tai neskatina nei naujų darbo vietos atsiradimą, nei vietinių ir užsienio investicijų. O tai yra viena didžiausių problemų kalbant apie socialinę atskirtį, mažą darbo užmokestį, mažas pajamas, emigraciją ir pan.“, – sakė S. Skvernelis
Radijo laidoje „Pozicija“ Ministras Pirmininkas taip pat aptarė dvigubos pilietybės įteisinimo temą, išsakė savo nuomonę dėl opozicinės politinės partijos viešų pasisakymų Vyriausybės darbo klausimais.
Be to, premjeras kalbėjo apie Seimo narių mažinimą, aptarė situaciją dėl Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pateiktos išvados, kurioje nurodyta, jog Seimo narys Mindaugas Bastys galimai veikė prieš Lietuvos valstybę. Pasak Ministro Pirmininko, jis, kaip Seimo narys, palaikytų apkaltą M. Basčiui.
Pokalbio pabaigoje premjeras atskleidė, kokiu nauju metodu ketina dažyti Velykų margučius. Taip pat S. Skvernelis palinkėjo Lietuvos žmonėms tikėti savimi, saugoti savivertę.
Premjero nuomone, mūsų tautiečiai nėra prastesni už kitus, tiesiog reikia suvokti, kad viskas priklauso nuo jų pačių, o Vyriausybės uždavinys yra užtikrinti tinkamas sąlygas ir galimybes žmonių veiklai.

Parengta pagal LRV kanceliarijos inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto