Premjeras: bazinė pensija kitąmet didės 10 litų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vyriausybės vadovo Algirdo Butkevičiaus teigimu, pagal pirminius skaičiavimus, bazinė pensija ir draudžiamosios pajamos gyventojams nuo kitų metų bus didinamos 10 litų.
„Yra numatyta didinti bazinę pensiją ir draudžiamąsias pajamas. Pirminiai skaičiai pateikti, kad bazinė pensija ir draudžiamosios pajamos būtų didinamos po 10 litų. Šiandien teko kalbėti su socialinės apsaugos ir darbo ministre, kuri nuteikė pozityviai, kad „Sodros“ biudžeto pajamų surinkimas yra viršijamas ir, jei tokios tendencijos išliks, tai gali būti, kad draudžiamosios pajamos bus didinamos ne 10, o 20 litų“, – po Vyriausybės posėdžio sakė A. Butkevičius.
Anot Premjero, šių metų ketvirtąjį ketvirtį bus tik kompensuojamos liberalų ir konservatorių valdymo laiku sumažintos pensijos.
„Pensijos bus didinamos tik nuo kitų metų, rudenį įvertinus finansines galimybes, nes džiaugtis pajamų planų viršijimu būtų rizikinga, matant įtemptą geopolitinę padėtį“, – kalbėjo Ministras Pirmininkas.

2 Atsakymai į “Premjeras: bazinė pensija kitąmet didės 10 litų”

  1. pensiJonas parašė:

    Naeupratau. Kitamet??? Taigi šiemet žadėjo nuoliepos 1 d. didinti 14 LT…
    Tė kai čia išain. Didins kaip žadėjo, ar nedidins?? Gana jau kad konsevatoriai prisimelavo….

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Nu ,tikrai, matyt Jonui Butkevičiui galva perkaito prieš saulę . Matant tokią įtemptą geopolitinę padėtį ir didinti 10 litų bazinę pensiją yra tikra beprotybė. Bijau kad Lietuvos valdžia gali pritrūkti pinigų visiems pensininkams. : )

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto