Premjeras: galiu užtikrinti, kad dujų kainos nepadidės

Premjeras: galiu užtikrinti, kad dujų kainos nepadidės. Eimanto Chachlovo („Vakarų ekspresas“) – Eltos nuotr.

Klaipėdoje pradėjus veikti suskystintųjų gamtinių dujų terminalui (SGD), dujų kainos nedidės nei Lietuvos vartotojams, nei šalyje veikiančiam verslui, užtikrino Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.
„Galiu užtikrinti, kad dujų kainos nepadidės Lietuvos gyventojams ir verslui, esančiam Lietuvoje. Tikrai mes sugebame amortizuoti padidėjusius kaštus dėl atsiradusios naujos infrastruktūros“, – paklaustas, kaip keisis dujų kaina po terminalo atidarymo, žurnalistams Klaipėdoje sakė Premjeras. Tikslios kainos A. Butkevičius neįvardino.
Premjeras pripažino, jog dėl šio ambicingo projekto itin spartaus įgyvendinimo nuolat tvyrojo įtampa.
„Nepaprastai išskirtinis jausmas yra šiandien. Visada į Klaipėdą atvykdavau su tam tikru nusiteikimu pirmiausiai išgirsti, kas yra padaryta, ar visi darbai atliekami pagal planą. Paskui tam tikroje įtampoje vykdavo gamybiniai pasitarimai, į Vilnių išvažiuodavai vėl galvodamas, ar tie planai, kurie yra numatyti į ateitį, bus tikrai užbaigti. Reikia pripažinti, kad tikrai nemaža įtampa buvo, nes buvo labai ambicingi planai, kad per tokį trumpą laiką būtų pastatytas šitas terminalas“, – sakė Vyriausybės vadovas.
„Svarbiausia buvo vadovavimasis viena kryptimi. Žinote, kaip yra sakoma, kas ką nori, tas tą kalba, bet mes turime padaryti savo darbą“, – pridūrė A. Butkevičius.

One Reply to “Premjeras: galiu užtikrinti, kad dujų kainos nepadidės”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    o kodėl toks didelis abonentinis dujų mokestis mazeikiečiams, ponuli,?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto