Premjeras neteikia vilčių, kad dėl pedagogų algų bus peržiūrėtas biudžetas

ELTOS nuotr.

Premjeras Algirdas Butkevičius neteikia vilčių dėl galimybės kreiptis į Seimą peržiūrėti biudžetą tam, kad būtų surasta 17–18 mln. eurų pedagogų atlyginimams, kaip to reikalauja streikuojantys švietimo darbuotojai.

„Truputį buvau nustebintas šiandien dėl to, kad švietimo darbuotojų profsąjungos pasiūlė papildomus reikalavimus, dėl kurių penktadienį pasitarimo metu jau nebebuvo diskutuojama“, – teigė A. Butkevičius, kalbėdamas apie per pirmadienio derybas su švietimo darbuotojų profsąjungomis išsakytą reikalavimą būtinai rasti 17–18 mln. eurų pedagogų algoms.
Premjeras patikino, kad tam šiais metais bus surasta iki 5 mln. eurų, ir peržiūrėti biudžeto neketinama.
„Dėl visų kitų pasiūlymų susitarimas surastas, bet dėl šios pozicijos – 17–18 mln. eurų suradimo šiais metais – šiai pozicijai mes nepritariame dėl to, kad tokiu atveju mes turėtume eiti į Seimą su biudžeto įstatymo pataisomis. (…) Nebent mes galėsime pasirašyti susitarimą, kad visiems kitiems punktams pritariame, bet šitai pozicijai nepritariame“, – sakė A. Butkevičius.
Kitas derybų su pedagogais, kurie pirmadienį pradėjo neterminuotą streiką, raundas numatomas trečiadienį.

One Reply to “Premjeras neteikia vilčių, kad dėl pedagogų algų bus peržiūrėtas biudžetas”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Premjeras kur gyvena? Maldyvuose? Žino kiek uždirba vidutinis lietuvis? Alga 330-400 eurų tai normali alga? Žino kiek šildymas kainuoja bute? Kiek elektra? Kiek dešra, duona ir kiek maistas mėnesiui žmogui?
    Linkiu pasveikti nuo iliuzijų
    Linkiu, kad už tokią algą gyventum premjere pensijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto