Premjeras susirūpino „ORLEN Lietuvos“ ketinimais atleisti dalį darbuotojų

Martyno Ambrazo (ELTA) nuotr.

Premjeras Algirdas Butkevičius pirmadienį lankysis Mažeikių naftos perdirbimo ir transportavimo bendrovėje „ORLEN Lietuva“, kuri rengia nepaprastosios padėties planą ir ketina atleisti apie 100 darbuotojų.
Tai pirmadienį pranešė LRT televizijos naujienų tarnyba.

Padėtis sunki

„ORLEN Lietuvos“ generalinio direktoriaus teigimu, įmonės finansinė padėtis sunkiausia per visą jos veiklos istoriją.
Praėjusią savaitę Premjeras teigė, kad pernai dvi didžiausios mokesčių mokėtojos – bendrovės „ORLEN Lietuva“ ir „Achema“ mažiau eksportavo, mažiau uždirbo, dėl to į biudžetą surinkta mažiau pridėtinės vertės mokesčio.

Vyriausybės pažadai

A. Butkevičius Lenkijos ministrui pirmininkui Donaldui Tuskui neseniai pažadėjo sugrąžinti uždarytą geležinkelio liniją į Rengę Latvijoje, kuri svarbi „ORLEN Lietuvai“, persvarstyti geležinkelio tarifus.
Be to, Vyriausybė pritarė, kad būtų nutiestas produktotiekis iš Mažeikių į Klaipėdą. Mažeikiuose vyks apskritojo stalo diskusija, skirta regiono nedarbo problemoms, bus kalbama, kaip pritraukti investicijas bei skatinti gyventojų reemigraciją.
Mažeikių, Skuodo, Akmenės ir Joniškio savivaldybėse registruotas nedarbas viršija šalies vidurkį.

7 Atsakymai į “Premjeras susirūpino „ORLEN Lietuvos“ ketinimais atleisti dalį darbuotojų”

 1. TRIUKAS parašė:

  eilinis lenku bandymas paspausti lietuvos vyriausybe,del gelezinkeliu ir klaipedos terminalo,100 ar 200 darbuotoju atleidimas tokios gamyklos neisgelbes!

 2. Padorus parašė:

  Koncervatorius reikia teisti uz gamyklos pardavima ar atidavima.Kur amerikonai ten karai nuostoliai ir zmoniu asaros.Nerinksiu ir koncervatoriu liberalu Landsbergio prezidentes.

 3. va va parašė:

  jei dabar atleis ši gamykla darbuotojus
  Mažeikiuose prasidės neregėta bedarbystė, nors ir dabar mes pirmaujame su bedarbių skaičiumi

 4. juk vietiniai parašė:

  sake,kad nieko nera,vien gandai, ko vilnieciai susirupino?

 5. aiste parašė:

  Patys padarė tokią situaciją išardydami bėgius ir parduodami gamyklą lenkynui. Mat butkevičiui žmonės parūpo:):):):) manau, tikslesnis pavadinimas būtų, jog premjeras susirūpiino, jog galės mažiau pavogti.i

 6. Vytautas parašė:

  Ar ne p.Kirkilas nutrauke gelezinkelio bambagysle su Latvija?Pries desimt metu reikejo rupintis regionais,o ne dabar kai padai svyla.

 7. HAIDUK parašė:

  PROMAHNULIS. REIKEJO PARDUOTI RUSAMS.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto