Premjero teigimu, daug sprendimų yra savivaldos rankose

Premjeras Saulius Skvernelis ir jo komandos atstovai lankėsi naftos perdirbimo įmonėje. „ORLEN Lietuva“ nuotr.

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis ir jo komandos atstovai penktadienį lankėsi Mažeikiuose. Vyriausybės vadovas susitiko su rajono verslo bei vietos valdžios atstovais, aptarė regiono plėtros ir investicijų pritraukimo galimybes, emigracijos problemas.
S. Skvernelis apsilankė įmonėje „ORLEN Lietuva“ ir susitiko su naujuoju generaliniu direktoriumi Michal Rudnicki, lankėsi Gabijos gimnazijoje, susitiko su Ukrinų bendruomene, gyventojams buvo  išdalyta šimtas Premjero padovanotų vėliavų.

Be abejo, mažeikiškiams vienas labiausiai rūpimų klausimų šiuo metu – ar sulauksime Sporto ir pramogų centro. S. Skvernelis teigė pritariantis, kad Mažeikiams toks centras reikalingas, tik reikėtų apsispręsti, koks jis turėtų būti. Premjeras paaiškino, kad Kūno kultūros ir sporto departamento manymu, planuojamas statyti pramogų centras viršija „protingumo kainą“ (apie dešimt milijonų eurų – B. R.).
Premjeras informavo, kad šiuo metu Vyriausybė ieško galimybių įtraukti centro projektą į 2019 metų investicijų programą.
„Tačiau visi turi padaryti namų darbus ir apsiskaičiuoti, kad toks centras būtų funkcionalus. Turi atitikti kainos ir kokybės santykis. Jeigu tai bus ekonomiškas, racionalus, šeimininkiškas projektas, jis bus finansuojamas“, – pabrėžė Vyriausybės vadovas.
Svečio teigimu, tokiam projektui įgyvendinti gali prireikti dvejų ar trejų metų. Ministras Pirmininkas informavo, kad didesnis prioritetas projektui bus suteiktas tuo atveju, jei prie jo įgyvendinimo 50 procentų prisidės Mažeikių rajono savivaldybė.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

15 Atsakymų į “Premjero teigimu, daug sprendimų yra savivaldos rankose”

 1. Kita medalio puse parašė:

  Šiandien atsiskleidė kita opozicijos lyderės pusė – jos FB puslapyje vykdoma ne prastesnė nei jos kritikuojama atranka: nepatinkančius komentarus šalina, o komentuojančius blokuoja. Nieko keisto žinant jos vertybes ir tikslus – apdergus visus, 2019 metų pavasarį įvažiuoti į mero kabinetą su baltu Lexusu (šiuolaikinė “įjoti ant balto žirgo” versija).
  Kas turit galimybę FB bei nebijote būti užblokuoti, dalinamės (kaip kad mėgsta rašyti opozicijos lyderė):

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=133887420741808&set=a.133887554075128.1073741828.100023616518362&type=3&theater

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Nepykit labai,yra ir geru naujienu.Moka musiskiai gelezinkelius isardyti,takus dviratininkams i pajuri pakloti,kainas pakelti, abonimentini nauja mokesti sugalvoti ir daug ka kita…..

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Medienos klasteris isikure Baltarusijoje,dirba apie 1000 dirbanciuju,dar ruosiasi didinti gamyba..Apie tai skelbe radijas ir Klaipedos spauda.Mazeikiu verslininkai ir partija bijojo klasterio kaip velnias kryziaus.

 4. Tai parašė:

  jus vargsiukai ,kuriems per kiemus vaziuoja masinos su prekemis ir murdykites duobese ir purvuose bei dulkese.Nenorit graziai gyventi,tai varkit toliau .Sekmes!!!

 5. a parašė:

  o kur medienos klasteris?

 6. Rašiusiam 2018-01-09 09:54 parašė:

  Žemė prie daugiabučių yra savivaldybės,o Jūsų kiemas nuosavas,tai mes mokesčių mokėtojai neturime asfaltuoti valdiškos žemės!

 7. to Tam parašė:

  Gal mnereikėtų painioti shūdo su vašku? Tavo nuosavame kieme aš mašiną galiu laikyti? Per tavo nuosavą kiemą sunkvežimiai veža prekes į parduotuves? Matyt kad ne, todėl pats jį ir asfaltuoji. Kai daugiabučio kiemas bus tik daugiabučio gyventojų, tada mes ir tvarkysimės, o kol kas už tuos kiemus atsakinga savivaldybė.

 8. na parašė:

  Premjeras jau ,kad ir ankstokai,bet jau pradėjo RINKIMŲ KAMPANIJĄ,ar normalu,kad Gabijos gimnazijoe leido dalyvauti tik 16 moksleivių ir ar tai susitikimas,kuris truko pusvalandįką nors išsprendė,juk tai turėtų būti didžiulė GĖDA valdžiai

 9. tomatas parašė:

  ko čia tą sportą- asilų duoną-eskaluojat.Užtenka patarėjo IR SPORTO SKYRIAUS…KO DAR NORITE

 10. Vardas (privalomas) parašė:

  10 milijonu euru-nejaugi nebera kitu svarbesniu dalyku.Atsidare sporto kompleksas,sportuokite ponai,nes greitai pro savivaldybes duris nebetilpsite.Visi moka mokescius tai ir kiemai ir dviratininku takai bei keliai i sodus tusi buti sutvarkyti.Gal jums neaisku,kad valstybe nuo kiekvieno dirbancio gauna 58% mokesciu,dar visi pvm.Atsikvosekite,ponai!

 11. Tam E.V. parašė:

  Zmogau mielas,privaciu daugiabuciu kiemais rupinkites patys:asfaltuokit,sodinkit medzius ir vaiku zaidimu aiksteles irenginekit.Kodel daugiabuciu namu bendrija “Ventukai”adresu Pavenciu 6 savo lesomis viska daro .O stai individualaus kiemo savininkas:KAS JAM asfaltuoja kiema!!!

 12. Tomas to E.V. parašė:

  Na siaip gatves galetu sutvarkyt pradzioj. Atvaziavo pries 2 savaites draugai svedai (tikri, ne emigrantai), tai nuo pasienio (Latvijos) iki Mazeikiu pravaziave klause, gal geriau butu, jei visai asfalto nebutu. Ivaziave i Mazeikius, sustojo uz Orlen koloneles (Skuodo – Algirdo sankryža), nes nebesuprato kur gatve, kur kelkrastis. Gatves zenklinimo nera, apsvietimo nera. Atvaziavau pasitikt – pravest pro kliuciu ruoza, davaziavom iki Bugeniu, tai jau sededami prie vyno taures, jie klausinejo – kaip mums pavyko i Europos Sajunga patekt ir kaip Lietuva atrode iki EuroSajungos, jei po tiek metu gatves tokio lygio…

 13. E.V. parašė:

  Manau, kad liks ir nesuremontuota asfalto danga daugiabučių kiemuose nei šiemet, nei kitamet. Geriausia išeitis sutaupytus pinigus buvo išleisti naujų automobilių pirkimui. Vienintelė gera naujiena ta, kad dabar vėliavėlių turim daug.

 14. O ar žinote, kad medienos klasterio Mažeikiuose nebus? parašė:

  Apie tai irgi parašykit, apie Mažeikių vadovus (kokie jie lepšiai, nesugebantys investicijų paimti) irgi.

 15. Robertas parašė:

  Supratau-sporto ir pramogų arenos Mažeikiuose nebūs. Tai čia 2019,gal 2029. Greičiausiai nebebūs 2030m. kam ir statyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto