Pretendentų į laisvas vietas – nedaug

Valstybės tarnautojo pareigos sudomino tik keturis žmones. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Artimiausiu metu Savivaldybėje bus organizuoti du konkursai laisvoms vietoms užimti.


Dalyvių mažai

Antradienį pasibaigė dokumentų priėmimas iš asmenų, pretenduojančių dalyvauti konkurse Tirkšlių seniūno pavaduotojo pareigoms užimti. 
Valstybės tarnautojo pareigos sudomino tik keturis žmones. Kam nusišypsos laimė jas eiti, paaiškės vasario 22 dieną įvyksiančiame konkurse.
Vasario 12 dieną vyks konkursas Laižuvos kultūros centro direktoriaus pareigoms užimti. Jame dalyvaus tik… vienas pretendentas.


Neatitiko reikalavimų 

Savivaldybės Juridinio ir personalo administravimo skyriaus vedėjo pavaduotoja teigė, kad tiek seniūno pavaduotojo, tiek kultūros centro direktoriaus pareigos domino ir daugiau specialistų. Tačiau jie neatitiko specialiųjų – išsilavinimo ir patirties reikalavimų. 
Pretenduojantieji į seniūno pavaduotojo pareigas turėjo turėti ne žemesnį kaip aukštąjį neuniversitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą arba aukštesnįjį išsilavinimą, arba iki 1995 metų įgytą specialųjį vidurinį biomedicinos mokslų studijų srities žemės ūkio arba agronomijos krypties, arba technologijos mokslų studijų srities kraštotvarkos krypties išsilavinimą ir ne mažesnę kaip vienerių metų darbo patirtį žemės ūkio srityje.
Kultūros centro direktoriui keliami reikalavimai – turėti ne mažesnį nei aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą ir ne mažesnę kaip vienerių metų darbo patirtį kultūros srityje.

One Reply to “Pretendentų į laisvas vietas – nedaug”

  1. ... parašė:

    Kur čia atitiksi reikalavimus, kai ta vieta jau seniai numatyta konkrečiam asmeniui………

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto