Prevencijos tarnyba mini jubiliejų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Prieš dvidešimt penkerius metus policijos Profilaktikos tarnyba buvo reorganizuota į Prevencijos tarnybą. Šiai datai paminėti šiandien Kultūros centre surengta popietė.
Mažeikių rajono policijos komisariato prevencijos poskyryje šiuo metu dirba dvidešimt trys apylinkės inspektoriai ir specialistai. Pasak viršininko Arūno Bubliausko, poskyrio pareigūnų darbą būtų galima apibūdinti glaustai – saugoti žmogaus prigimtines teises ir jas ginti.
„Tarnybos darbas platus – tai ir nusikaltimų prevencija, ir budėjimas viešų renginių metų, ir programų, kurios įtrauktų tiek pareigūnus, tiek visuomenę, vykdymas ir organizavimas. Prie tokių programų priskirčiau projektus „Saugi kaimynystė“, kuri viešosios tvarkos ir visuomenės saugumui vienija kaimynus, bei mūsų vykdomas projektas „Laisvalaikis sportui“, kurio didžiausias dėmesys skirtas jaunimui, nepilnamečių energijos nukreipimui į sporto aikšteles“, – sakė A. Bubliauskas.
Prevencijos poskyryje visus metus vyksta programa „Būk saugus su mobiliu“. Pareigūnai dalyvauja Sveikatos ugdymo ir fizinio aktyvumo skatinimo veiklos bei Viešosios tvarkos ir visuomenės saugumo užtikrinimo programose.

Plačiau apie Prevencijos tarnybos darbą skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto