Prevencinės priemonės duoda rezultatus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusiais metais rajono prevencinio poskyrio pareigūnai pradėjo gerokai daugiau administracinių teisenų dėl kontrabandinių rūkalų laikymo ir prekybos. Padaugėjo teisenų ir dėl smulkių vagysčių.

Didžiausiais dėmesys – kovai su kontrabanda

Praėjusiais metais Mažeikių policijos komisariato prevencinio poskyrio pareigūnai pradėjo 85 administracines teisenas, susijusias su kontrabandinių cigarečių laikymu (užpernai teisenų skaičius siekė kiek daugiau nei trisdešimt).
Vykdydami prevencinį darbą pareigūnai taip pat pradėjo 30 teisenų, susijusių su naminės degtinės laikymu, gabenimu ir gaminimu.
„Per metus komisariato pareigūnai išėmė iš rajono gyventojų 2600 pakelių kontrabandinių cigarečių,  konfiskavo šimtą keturiasdešimt litrų naminės degtinės ir 747 litrus „brogos“. Per reidus išimta ir du šimtai litrų akcizais neapmokestinto dyzelino“, – sakė prevenciniam poskyriui laikinai vadovaujantis Paulius Šimkus.
Kai kurie mažeikiškiai vien administracinėmis nuobaudomis neatsipirks – pradėtos šešios baudžiamosios bylos dėl naminės degtinės gamybos ir laikymo, už tai gresianti didžiausias bausmė – laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto