Prezidentė ir Premjeras pasveikino Europos vicečempionais tapusius Lietuvos krepšininkus

Lietuvos krepšinio sirgaliai. EPA-ELTA nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius pasveikino Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę, tapusią Europos vicečempione.

Palinkėjo įspūdingų pergalių

Pasak Prezidentės, visa Lietuva didžiuojasi krepšininkais. Jie – mūsų čempionai. Iškovoję Europos krepšinio čempionato sidabrą, mūsų rinktinės žaidėjai parodė, kad vienybė, komandinis žaidimas ir pagalba vieni kitiems yra nesustabdoma jėga. Išsaugodami kovotojų dvasią, Lietuvos krepšininkai per visus Nepriklausomybės metus išlieka pasaulio krepšinio elite.
Prezidentė padėkojo krepšininkams ir rinktinės treneriams už tvirtą charakterį, atkaklų žaidimą ir nepakartojamus įspūdžius, kuriuos jie dovanojo šalies sirgaliams.
Svarbu, kad rinktinė laimėjo kelialapį į olimpines žaidynes ir dar kartą privertė visą Europą bei pasaulį aiškiai išgirsti skambant brangiausią mūsų vardą – Lietuva.
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei Prezidentė palinkėjo didžiausios sėkmės ir įspūdingų pergalių ateityje.

Dėkojo visiems

Vyriausybės vadovas A. Butkevičius šalies rinktinės iškovotą sidabrą pavadino Lietuvos piliečių garbę, orumą ir pasididžiavimą valstybe įkvepiančiu reiškiniu.
„Sveikinu Jus, didieji krepšinio meistrai, tapus Europos vicečempionais, su nuostabia ir prasminga sporto švente. Jūsų dėka mes dar ir dar kartą įsitikiname, kad verta kovoti iki galo. Būkite visada stiprūs, atkaklūs ir drąsūs. Nuoširdžiai linkiu Jums reikšmingų pergalių ateities kovose. Telydi Jūsų kelią Fortūnos šypsena“, – sakė Premjeras.
„Puikus pasirodymas Senojo žemyno krepšinio čempionate sužadino visų mūsų, Lietuvos krepšinio sirgalių, viltis, kad panašios sėkmės galima tikėtis ir kitąmet Rio de Žaneire vyksiančiose olimpinėse žaidynėse“, – linkėdamas sėkmės šalies rinktinei varžybose ateityje pridūrė Ministras Pirmininkas A. Butkevičius ir padėkojo Lietuvos vardą garsinusiems žaidėjams, treneriams, visam rinktinės štabui bei Lietuvos krepšinio federacijai.

One Reply to “Prezidentė ir Premjeras pasveikino Europos vicečempionais tapusius Lietuvos krepšininkus”

  1. jo parašė:

    Nu kaip be ju.. Pamaciau, kad ir medalius dalinant sudalyvavo.. Tik nuotaika sventine sugadino…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto