Prezidentė pagerbė ir Mažeikių mokinius bei mokytojas

Jonui Šopai ir Jūratei Terasienei (stovi Prezidentei iš kairės) ši nuotrauka atmintyje išliks ilgam. LR Prezidento kanceliarijos fotografo Roberto DAČKAUS nuotrauka

Tarptautinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojų, jų mokytojų ir komandų vadovų apdovanojimo ceremonijoje pas šalies Prezidentę dalyvavo ir mažeikiškių mokinių ir mokytojų grupė.

Dalyvavo ir ministras

Apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo ir jos dalyvius sveikino ir Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis.
Iš Gabijos gimnazijos į Prezidentūrą vyko trečios klasės mokinys tarptautinės gamtos mokslo olimpiados laimėtojas Elvinas Ribinskas, pirmą klasę lankantis Jonas Šopa, bet apdovanotas jis buvo kaip praėjusiais mokslo metais mokęsis Sodų vidurinėje mokykloje – tada aštuntokas Jonas tarptautinėje muzikos olimpiadoje Latvijoje laimėjo sidabro medalį.
Kartu su juo Prezidentūroje lankėsi ir jo muzikos mokytoja Jūratė Terasienė iš Sodų vidurinės mokyklos.

Linkėjo tikėti valstybe

Iš apdovanojimų ceremonijos su Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštais grįžo ir Gabijos gimnazijos biologijos mokytoja Palma Bugnevičienė, fizikė Elena Kryževičienė bei chemiją dėstanti Ilona Nutautienė.
Iškilmingos ceremonijos Prezidentūroje metu jos šeimininkė D. Grybauskaitė išreiškė viltį, kad mokinių pasiektos pergalės skatins juos ir toliau nesustoti, ateityje siekti mokslo aukštumų, kelti sau naujus tikslus, o būdami kūrybingi visuomenės nariai ir sąžiningi Lietuvos piliečiai, mokiniai olimpiadininkai ir jų mokytojai ir toliau garsins Lietuvos vardą ir kurs šalies gerovę.
„Visi kartu stenkimės, kad darbščiausias ir gabiausias jaunimas tikėtų savo valstybe, jos mokslo ateitimi. Kad kurtų Lietuvoje ir Lietuvai“, – apdovanojimų metu kvietė Prezidentė.

Grįžo pakylėti

Šiemet tarptautinėse įvairių dalykų olimpiadose bei konkursuose dalyvavo per 80 Lietuvos mokinių: iškovotas 31 asmeninis medalis, iš jų 4 aukso, 15 sidabro ir 12 bronzos. Taip pat laimėtos trys pirmos, tiek pat pirmų bei viena trečioji vieta ir po du komandinius sidabro ir bronzos medalius.
Mokytoja J. Terasienė pasakojo, kad priėmimas ir apdovanojimai buvo labai jaukūs ir nuoširdūs. Jai ir Jonui pasisekė, kad sėdėjo visai šalia šalies vadovės.
„Prezidentė – labai šiltas ir bendraujantis žmogus. Po ceremonijos visi buvome pakviesti prie vaišių stalo. Grįžome pilni įspūdžių ir pakylėtos nuotaikos – juk ne kasdien gali paspausti ranką pirmam šalies žmogui bei švietimo ir mokslo ministrui“, – įspūdžiais dalijosi J. Terasienė.

11 Atsakymų į “Prezidentė pagerbė ir Mažeikių mokinius bei mokytojas”

 1. As parašė:

  Tokių komentatorių Juzių pilnos pakampės, viską išmano viską žino tik sutikus nėr apie ka kalbėti.

 2. juzis parašė:

  ar dar yra tokiu besmegeniu ,kurie nezino kas yra dasa ,ogi tai dasa polikarpovna grybauskaite ,reiketu valdzia zinoti ir pagal tevavardi

 3. mama parašė:

  Palma, nekreipkit demesio i kvailus komentarus….esat puiki mokytoja….

 4. mama parašė:

  Palma, esat puiki mokytoja. ..nekreipkit demesio I kvailus momentary

 5. ft parašė:

  O kas ta dasa?

 6. to Algis parašė:

  Tegul nemoko, nes jei moko tai ne už ačiū.

 7. Algis parašė:

  Gabijos gimnazijoje P. Bugnevičienei tikrai neverta skirti padėkų ir pagarbų. Visi mokiniai biologijos mokėsi ir mokosi papildomai pas gerb. mokytoją Žemgulienę. Nieko nepadarysi, oficiali yra Palma.

 8. juzis parašė:

  puiki artiste ta dasa ,zmoniu ir vaiku akyse nusimeta vilko kaili ir apsivelka nekalciausios aveles kailiuka ,ogryzusi i savo narva tampa bjauriausia diktatore ir karo kurstytoja pasiryzusia sunaikinti visus tuos ,su kuriais pries pora valandu vaidino nekalciausia avele

 9. E parašė:

  Sveikinimai Jūratei!!!!!

 10. Kolegė parašė:

  Malonu mažeikiškiams. Juk tai įžvalgios mokytojų akies pastebėti mokinį ir profesionalių kompetencijų sąšauka. Puiku!

 11. mama parašė:

  Aciu mokytojos Jums……Aciu kad Jus esat….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto