Prezidentė savo pranešime akcentavo svarbiausias šalies problemas

ELTOS nuotrauka

Šalies Prezidentė ketvirtadienį perskaitė tradicinį metinį pranešimą, kuriame pateikė įvykių vertinimus vidaus ir užsienio politikos srityse.  Tai šeštasis Dalios Grybauskaitės metinis pranešimas. Perskaityti metinį pranešimą parlamente Prezidentui yra konstitucinė pareiga.

Į Seimo posėdį buvo pakviesti Ministras Pirmininkas ir Vyriausybės nariai, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo deputatai – Nepriklausomybės Akto signatarai, Europos Parlamento nariai, Konstitucinio Teismo teisėjai, Aukščiausiojo Teismo, Apeliacinio teismo, Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo pirmininkai, Lietuvos kariuomenės vadas, Policijos generalinis komisaras, Seimui atskaitingų institucijų vadovai, savivaldybių merai, Lietuvoje reziduojantys užsienio šalių diplomatai.
Seimo salėje Prezidentės klausėsi ne tik mažeikiškių rinkti Seimo nariai, bet ir savivaldos atstovai – rajono meras Antanas Tenys, Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius.
„Pranešimas buvo dalykiškas, išsamus, apžvelgtos visos sritys, įvardintos svarbiausios problemos. Nors kritika buvo kiek švelnesnė negu ankstesniais metais, tačiau ji buvo tiksli, pamatuota“, – Seimo posėdyje išklausytą pranešimą „Santarvei“ telefonu komentavo meras.

Plačiau apie Prezidentės išsakytas mintis ir pranešimo vertinimą – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Prezidentė savo pranešime akcentavo svarbiausias šalies problemas”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Ddelė problema,bedarbystė! Bet dar didesnė,butų renovacijos,kurios priverčia žmones būti ilgam skoloj Bankams! Kodėl nėra pirma rūpinamsi žmonių darbo vietų kūrimu,po to vykdomos daugiabučių renovacijos,kad žmonės galėtų mokėtis ir gyventi iš savų uždirbtų pinigų,bet ne iš pasiskolintų iš Banko! Kam čia taip naudinga manipuliouti bedarbiais ir mažai uždirbančiais,o jų daug.. Kodėl randama lėšų Prekybos centrams statyti,bet ne naujoms gamykloms kurti,kai galėtų dirbti daug žmonių.? Nėra Lietuvoje gero Vadovo!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto