Prezidentė: Ukrainos žmonių gerovei būtinos reformos

Roberto Dačkaus (LR Prezidento kanceliarijos) nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį susitiko su Ukrainos Ministru Pirmininku Arsenijumi Jaceniuku. Susitikimo metu aptarta Ukrainos pažanga įgyvendinant reformas.
Pasak D. Grybauskaitės, Ukrainos žmonėms šiuo metu yra ypač svarbi vienybė, nes reformų įgyvendinimas Ukrainoje reikalauja didelio visų valdžios šakų susitelkimo ir visuomenės solidarumo. Reformas, pasak Prezidentės, būtina įgyvendinti nedelsiant ir kokybiškai.
Susitikimo metu D. Grybauskaitė pabrėžė, kad vienas didžiausių iššūkių, trukdančių vykdyti reformas, yra korupcija.
„Ukrainai būtina kuo greičiau įgyvendinti antikorupcijos įstatymus, kurie būtini norint užtikrinti skaidrią teisingumo sistemą ir sukurti palankią verslo aplinką šioje šalyje“, – mano Prezidentė.
Pasak Prezidentės, Ukrainai taip pat svarbu efektyvinti teisinę sistemą ir valstybės tarnybą, ji turi tarnauti žmonių interesams. Tarp šalies tikslų turėtų būti ir aiškesnė mokesčių ir muitų sistema bei skaidresnė verslo aplinka, kuri padėtų Ukrainai pritraukti daugiau investicijų.
D. Grybauskaitė taip pat siūlė skaidrinti energetikos sektorių ir didinti energetinį savarankiškumą.
Susitikime su A. Jaceniuku Lietuvos vadovė pabrėžė, kad Lietuva palaiko Ukrainą ir yra pasirengusi pasiūlyti savo pagalbą šiai šaliai įgyvendinant būtinas reformas.

3 Atsakymai į “Prezidentė: Ukrainos žmonių gerovei būtinos reformos”

  1. jo parašė:

    Gal ponia,daugiau dėmesio Lietuvai reikėtų! žmonės migruoja iš Lietuvos ,negalėdami pragyvent ir šlaikyti savo vaikų… Kokia Letuva be lietuvių?

  2. Nebalsavau uz grybauskaite parašė:

    Dar ir ginklus tieksim ukrainai kaip tai suprasti amerikonai atves ginklu i klaipeda uzdesim lietuviskus stampus ir siusime i ukraina.Kodel Lietuva o ne JAV tieks ?Mus kirsina su Rusija geda prezidente to nemato.

  3. juzis parašė:

    dasa polikarpovna ,rupinkis savo tautos gerove ,kur 2 trecdaliai lietuviu gyvena zemiau skurdo ribos,o ne kazkokiais banderovcais ,bendrai grybauskaitei laikas butu palikti Lietuva ,nes karo kurstymas prilygsta Tevynes isdavimui ,o tai sunkus nusikaltimas ,kurio tauta neatleis ,pradzia yra zemaiciu (Pareiskimas Grybauskaitei),tai rimtas ispejimas tevynes isdavikui ,laikas butu paciam susiprasti ir palikti Lietuva

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto