Prezidentūroje bus svarstoma, kaip apsaugoti rizikos šeimose augančius vaikus

ELTOS nuotr.

Po savaitgalį įvykusios skaudžios tragedijos Kėdainių rajone, kai tėvas pražudė du savo mažamečius vaikus, Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia atsakingus pareigūnus tartis, kaip apsaugoti rizikos šeimose augančius vaikus.

Pirmadienį šalies vadovė susitiks su socialinės apsaugos ir darbo ministre Algimanta Pabedinskiene, sveikatos apsaugos ministre Rimante Šalaševičiūte, vidaus reikalų ministru Sauliumi Skverneliu, policijos generaliniu komisaru Linu Pernavu, socialinių darbuotojų ir vaiko teisių specialistais bei nevyriausybinių organizacijų atstovais.
Kaip jau skelbta, naktį iš penktadienio į šeštadienį Kėdainių rajone, Saviečių kaime, buvo įvykdytas kraupus nusikaltimas, kai tėvas pražudė du mažamečius vaikus – kelių mėnesių mergaitę ir dvejų metų berniuką. 36-erių metų šio kaimo gyventojas Aurelijus B. įmetė vaikus į šulinį, prieš tai jų motiną su kitais dviem vyresniais vaikais išvijęs iš namų.
Kauno apylinkės teismas sekmadienio rytą leido dviejų savo vaikų nužudymu įtariamą vyrą suimti trims mėnesiams – ilgiausiam leistinam kardomajam terminui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto