Prie akcijos „Aš neimu kyšio“ jungiasi ir mažeikiškiai

Policijos departamentas kartu su Vilniaus Rotary klubu pradeda akciją „Aš neimu kyšio“, prie kurios planuoja prisidėti ir mūsų rajono policininkai.

Skatina susimąstyti

Kaip informavo Policijos departamentas, akcijoje sutikę dalyvauti policijos pareigūnai ant specialiomis spalvomis nudažyto ir policijos skiriamaisiais ženklais pažymėto automobilio galo, dešinėje pusėje, turės priklijuotą lipduką „Aš neimu kyšio“.
Ant automobilio, kuriuo patruliuojant buvo išaiškintas bandymas papirkti policijos pareigūnus,   dešinės pusės bus užklijuotas lipdukas „Pagautas siūlant kyšį“. Kuo daugiau tokių faktų bus užfiksuota, tuo daugiau lipdukų atsiras ant patrulių automobilio galinio stiklo.
Pristatydamas akciją policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis pažymėjo, kad tokia netradicine forma bus skatinama pažeidėjus susimąstyti ir susilaikyti nuo bandymų duoti kyšį. Toks lipdukas kartu drausmins ir pareigūnus. Įsijungiant į akciją jiems teks deklaruoti, kad sutinka su jos sąlygomis, ir prisiklijuoti lipduką.
Kaip informavo rajono policijos komisariate, artimiausiu metu prie šios akcijos prisidės ir mažeikiškiai pareigūnai, jų automobiliai bus paženklinti šiais lipdukais.

Šiemet neužfiksuota

Šiemet nuo metų pradžios iki praėjusios savaitės policijos pareigūnai visoje šalyje registravo net šimtą septyniasdešimt bandymų papirkti policijos pareigūnus.
Mūsų rajone tokių atvejų šiemet neužfiksuota, pernai jų buvo du, užpernai – penki.
Pernai mažeikiškius pareigūnus papirkti bandė išgėręs vairuotojas iš Plungės ir mūsų rajono gyventojas, kuris automobilį vairavo kalbėdamasis telefonu.
„Santarvė.lt“ primena, kad už bandymą papirkti savo tarnybines pareigas atliekantį pareigūną gresia bauda, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų. Jeigu siūlomo kyšio suma yra mažesnė negu vienas minimalus gyvenimo lygis (130 litų), tai traktuojama kaip baudžiamasis nusižengimas – nusižengusiajam gresia areštas, bauda arba laisvės apribojimas.
Pasak policijos pareigūnų, nemažai vairuotojų, pažeidusių taisykles, bent kartą pabando užsiminti apie „draugišką susitarimą“, tačiau įspėti apie gresiančią atsakomybę, šio ketinimo atsisako.

5 Atsakymai į “Prie akcijos „Aš neimu kyšio“ jungiasi ir mažeikiškiai”

 1. Neduodantis parašė:

  O aš pasidariau lipduką “ AŠ NEDUODU KYŠIŲ“ . Tikiuosi – nebestabdys :)

 2. Jonas parašė:

  Nesupratau, kas drįso? Kas juos prijungė?

 3. Komentatorius parašė:

  Tai tik lipdukas, nieko daugiau. Jis nedraudžiam imti kyšių.
  Čia kaip su politikais, jie neprivalo daryti tai, ką žadėjo prieš rinkimus.

 4. parašė:

  KAD TIK ŠUNYS NEIMTU KAPEIKŲ,BŪTU RAJONO SENSACIJA.

 5. SIAIP parašė:

  Galetu ir ant musu aplinkos sargu kontoros duru atsirasti tokia nakleike, bet kazin ar padetu…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto