Prie Mažeikių ligoninės – medikų palaikymo akcija

Janinos SRIBALIUTĖS nuotr.

Medikų ir Regioninėje Mažeikių ligoninėje besigydančių žmonių palaikymo akciją organizavo Savivaldybės tarybos narys Virginijus Sungaila. Didelio susidomėjimo akcija nesulaukė – į ją šį penktadienį susirinko apie trisdešimties žmonių būrelis.
Apie protesto akciją politikas paskelbė, kai sutriko Regioninės Mažeikių ligoninės atlyginimų mokėjimas darbuotojams. Šiaulių teritorinei ligonių kasai antradienį atsiskaičius už įstaigos spalio mėnesį suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas, atlyginimai išmokėti, tačiau akcija nebuvo atšaukta.
„Šia taikia akcija norime draugiškai padėkoti medikams už jų sunkų darbą, palaikyti ne tik juos, bet ir besigydančius žmones. Tikėkimės, kad medikai visada laiku gaus atlyginimus ir jokių akcijų nebereikės organizuoti“, – „Santarvei“ teigė politikas.
Į akciją susirinkę gyventojai negailėjo kritikos Savivaldybės, ligoninės vadovams. Ypač kliuvo Savivaldybės merui.
Akcijos dalyviai apgailestavo, kad su žmonėmis neateina pasikalbėti ligoninės direktorius Sigitas Kaktys ar kas nors kitas iš jos vadovų – jiems gyventojai turėjo nemažai klausimų. Tarybos nariui nepasisekė iškviesti direktoriaus – jo darbo laikas buvo pasibaigęs.
Iš susirinkusiųjų lūpų replikos nuskambėjo ir medikų adresu, neva šie nedrįsta išeiti padėkoti gyventojams, pasirašiusiems už įstaigos skyrių išsaugojimą.
Plačiau – antradienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Prie Mažeikių ligoninės – medikų palaikymo akcija”

 1. sima parašė:

  svieto lygintojas

 2. Juodas Michelin žmogeliukas parašė:

  nesiliauja pūsti miglos.., kaltina ligoninę ir savivaldybę, kad nemoka atlyginimų, o iš tikrų pinigų neperveda ligonių kasos… Klaidina lengvatinkius ir vaizduoja kad kažką stengiasi daryti, bet viskas atrodo kaip rinkiminiai triukai…

 3. Nesvarbu parašė:

  Kaip suprantu iš abiejų komentaru , jus nesergate ir nesilankote ligoninėje , kad savo šiknu nuo sofos neatkėlėte ir neatėjote palaikyti kilnios akcijos …
  Ką patys dėl miesto padarėte ?

  1. to nesvarbu parašė:

   Viena durnė su tokių pat glušų kompanija rėkauja Vilniuje, kitas Mažeikiuose. Džiugu matyti, kad palaikančių susirinko taip „gausiai“ – reiškia mažeikiškiai sveiko proto dar neprarado.

 4. Anonimas parašė:

  Įdomu, kur artimiausiu metu ruošiasi kandidatuoti Sungaila, kad šitaip suaktyvėjo?

  1. Piktas parašė:

   Tuoj jus užblojuos tas veikėjas kaip ir mane už akis badančią tiesą apie jo,, nuveiktus“ žygdarbius 🤷‍♀️

   1. Anonimas parašė:

    Neužpuls, nes neras kur užpulti – Facebook’u nesinaudoju :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto