Prie pareigūno buto durų – vainikas

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žmogaus terorizavimo bei bauginimo psichinėmis priemonėmis. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Jeigu nutarėte pasilinksminti ar atsiteisti, baugindamas kitą žmogų, laiku apsigalvokite – už tokius veiksmus gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų.
Tokių „linksmuolių“ auka tapo jaunas policininkas.
Kovo septynioliktosios vakarą Viekšnių miestelio Bažnyčios gatvėje gyvenantis Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnas prie savo buto durų rado gėlių vainiką. Ant gedulo juostos buvo užrašyti jo inicialai.
Kaip informavo mūsų rajono policijos komisariatas, 24-erių metų pareigūnas jokių grasinimų dėl savo tarnybos iki šiol nėra gavęs ir neįsivaizduoja, kas būtų suinteresuotas taip „papokštauti“.
Mažeikių policija ketvirtadienį pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl žmogaus terorizavimo bei bauginimo psichinėmis priemonėmis.
Įtariamųjų šiuo nusikaltimu kol kas nėra nustatyta.

3 Atsakymai į “Prie pareigūno buto durų – vainikas”

 1. na parašė:

  …neimk giliai i sirdi, tas nieksiukas, tai padares, to tik ir laukia, kad susijaudintum, bijotum—atsargumas vsad reikalingas, bet drasa ir istverme nugali net manijakisku polinkiu turincius, o–..tokie, beje—didziausi bailiai–
  …stebejimo kamera prie tavo duru privaletu irengti, aisku kad tas niekselis nezinotu, gal dar uzeis noras jam slankioti apie svetimas duris—-iskrypelis.

 2. Inga parašė:

  Pritariu jums, Jonai. Kantrybės ir prasmingų darbų, pareigūne.

 3. Jonas parašė:

  Kiekviens durnius savaip eina iš proto… ko gero tai niekingo vagilėlio darbelis. Pavogė nuo kokio kapelio, kur kažkas palaidojo ir pagerbė artimą žmogų, nes toks bičas neturi pinigėlių, kad pirktų iš savo kišenėlės, nesgi tokiam daug mieliau kokios samanukės ar pūslę alaus palakt… Toks nesibodi ir kryželį šventą kapinėse išniekint… Pareigūne, numok į tai ranka, juk tau tas pats, ar šūdelis tave giria, ar jis peikia… Dirbk savo darbą toliau. Pagarba tau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto