Prie pervažos susidūrė automobiliai

Savaitgalis buvo pakankamai ramus: pareigūnai užfiksavo tik vieną avariją. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Rajono kelių policijos poskyris praėjusį savaitgalį užregistravo vieną avariją, pareigūnai nustatė trylika kelių eismo taisyklių pažeidėjų, vienas iš jų transporto priemonę vairavo neblaivus.

Automobilį vairavo girtas

Vėlų šeštadienio vakarą patrulių ekipažas budėjo Sedos apylinkėse. Keistais manevrais jų dėmesį patraukė automobilis „BMW 318“, kurio vairuotojas, pamatęs policijos mašiną, nuspaudė greičio pedalą. Ežero gatvėje mašina trenkėsi į šaligatvio bortelį ir sustojo. Prisistatę policijos pareigūnai aptiko, kad mašinos vairuotojas, dvidešimtmetis Skuodiškių gyventojas Antanas L., visiškai girtas – alkoholio tikrintuvu jam nustatytas 2,78 promilės girtumas.

Nulenkė kelio ženklą

Vienintelė avarija, kuri rajono kelių policijos poskyryje užregistruota savaitgalį, įvyko sekmadienį apie tryliktą valandą. Prie geležinkelio pervažos Viekšnių gatve tiesiai važiavo automobilis „Audi 80“, vairuojamas Vaclavo D. Prie pervažos vairuotojas neatkreipė dėmesio į tai, kad keičiasi pagrindinio kelio kryptis ir toliau tęsė savo kelionę. Tuo tarpu Laisvės gatve tiesiai atvažiavo automobilis „Peugeot 406“, ir abi transporto priemonės susidūrė. Po smūgio avarijos kaltininko mašina dar trenkėsi į kelio ženklą ir jį nulenkė.
Abu vairuotojai buvo blaivūs, per avariją apgadinti automobiliai ir kelio ženklas, žmonės nenukentėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto