Prie Savivaldybės kultūros centro – vakcinos laukiančiųjų eilė

Antradienį Mažeikiuose, Savivaldybės kultūros centro prieigose, įsikūrė Nacionalinio kraujo centro (NKC) specialistai. Šį kartą į mūsų miestą jie atvyko ne dėl kraujo donorystės. Šiandien visi norintieji be išankstinės registracijos čia gali pasiskiepyti nuo COVID-19 infekcijos.

Vidurdienį prie Savivaldybės kultūros centro nusidriekė mažeikiškių, laukiančių vakcinos, eilė. Skiepijimo akcija prasidėjo 11 val. ir tęsis iki 16 val. Žmonės, pageidaujantys būti paskiepyti, turi atsinešti asmens dokumentą.
NKC vakcinavimo turas per Lietuvą tęsiasi jau kurį laiką ir vyks daugiau nei dvidešimtyje Lietuvos savivaldybių. Jo metu visi šalies gyventojai gyvosios eilės principu skiepijami vakcina „COVID-19 Vaccine Janssen“. Skiepijantis šia vakcina užtenka vienos dozės. Skiepijimo akcijos metu kraujo donorystė nevyksta.
Nors akcijų metu pasiskiepyti gali bet kurie 18 metų ir vyresni asmenys, organizatoriai ypač ragina šia proga pasinaudoti vyresnio amžiaus senjorus. Mirtingumo ir sergamumo statistika liudija, kad labiausiai nuo COVID-19 nukenčia būtent vyresnio amžiaus žmonės, todėl jie raginami nedelsti ir pasirūpinti apsauga nuo koronaviruso.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto