Prie teniso stalų rungėsi veteranai

Mažeikių rajono stalo teniso veteranų pirmenybėse vyrai rungėsi trijose amžiaus grupėse. Nuotrauka iš organizatorių archyvo

„Žaidi stalo tenisą – stiprini sveikatą!“ – toks šūkis lydėjo Mažeikių rajono stalo teniso veteranų pirmenybių dalyvius.

});

Vyrų varžybos vyko trijose amžiaus grupėse, o trys čempionate dalyvavusios stalo tenisininkės varžėsi vyriausioje „60 plius“ grupėje. Nugalėjo Vanda Jokšaitė, įveikusi antroje vietoje likusią Zofiją Zizienę ir trečią vietą iškovojusią vyriausią šių varžybų dalyvę Birutę Paulauskienę.

Vyrų grupėje nuo 40 iki 49 metų rajono čempionu tapo Gvidas Rozga, aplenkęs Ramūną Vaičiulį ir Virgilijų Daubarį, grupėje nuo 50 iki 59 metų triumfavo Egidijus Videika, antras – Algis Jarutis, trečia vieta atiteko Edgarui Survilai.

Grupėje „60 plius“ tarp dešimties veteranų geriausiai pasirodė Jonas Norkus, antras liko Henrikas Mėlinis, trečias – Juozas Giedraitis.