Prie vairo sėdo neblaivūs

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusį šeštadienį mažeikiškiai policijos pareigūnai sulaikė du vairuotojus, kurie transporto priemones vairavo neblaivūs. Vieno jų atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šeštadienį, pirmą valandą nakties, senamiestyje policijos ekipažui įtarimų sukėlė vėlyvu metu važiavęs automobilis „Seat Alhambra“. Sustabdžius jį prie prekybos centro „Maxima“, 41-erių metų vairuotojui buvo nustatytas lengvas 0,6 promilės girtumas.
Apie ketvirtą valandą po pietų automobilį „VW Touran“ policijos ekipažas sustabdė Kurmaičiuose. Transporto priemonę vairavusiam 59-erių metų vyrui buvo nustatytas 2,25 promilės girtumas, automobilis nuvežtas į saugojimo aikštelę, o vairuotojui įteiktas šaukimas atvykti į Mažeikių rajono policijos komisariatą.
Balandį mūsų rajone jau trims vairuotojams pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl vairavimo neblaiviems, kai girtumas viršija 1,5 promilės, kovą tokių tyrimų buvo penki.

One Reply to “Prie vairo sėdo neblaivūs”

  1. Jolanta parašė:

    Teisme paverks, kad pirma karta girtas sedo uz vairo, ir pasigailes, įdomu ar teisme kas pasidomi, kad zmogus senai turi problemų su alkoholiu, kad gydytas psichiatrijos skyriuje, tokiam teises visam laikui atimti reikėtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto