Prieš čempionato startą – futbolininkų pergalės

Mažeikiškis Rytis Leliūga taip pat atstovavo šalies rinktinėms. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Prieš šalies futbolo pirmosios lygos startą sušvelninus karantino reikalavimus, „FK Atmosfera“ sužaidė dvejas kontrolines rungtynes ir ekipą papildė dar keliais patyrusiais žaidėjais.

Pasiruošimą baigė pergale

Prieš šeštadienį Alytuje vyksiančią pirmą čempionato dvikovą priešpaskutiniu kontrolinių rungtynių partneriu mažeikiškiams tapo futbolo akademijos „Šiauliai“ B komanda.
Rungtynės vyko Mažeikių stadione. Pergalę rezultatu 4:2 (pirmasis kėlinys – 3:1) iškovojo mūsų futbolininkai. Du įvarčius „FK Atmosferai“ pelnė Egidijus Gritkus, po kartą pasižymėjo Algimantas Bačianskis ir Rokas Gecevičius.
„Kol kas mūsų gretose prie jaunimo prisijungė tik Marius Papšys ir Algimantas Bačianskis. Jie paliko gerą įspūdį. Čempionatui, kiek galėjome, tiek pasiruošėme, kad ir tokiomis ekstremaliomis sąlygomis.
Nieko prognozuoti ir prižadėti nesiryžtu, nes neaišku, kokio pajėgumo yra kitos ekipos. Paprasčiausiai eisime į aikštę nugalėti“, – kalbėjo komandos treneris Evaldas Razulis.
Antradienį mažeikiškiai susitiko su Saldaus futbolininkais ir paskutinėse kontrolinėse rungtynėse pasiekė pergalę rezultatu 6:2.

Pasipildė patyrusiais žaidėjais

Komanda pranešė, kad prie anksčiau ekipą papildžiusių trijų patirties turinčių žaidėjų prisijungė dar du ne vieną sezoną įvairiose ekipose rungtyniavę futbolininkai.
Plačiau apie tai – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto