Prieš Dainų šventę – paskutinės šokėjų repeticijos

Šimtmetį mininčios Lietuvos dainų šventės „Kad giria žaliuotų“ dalyviai, o kartu ir žiūrovai bei klausytojai skaičiuoja paskutines dienas iki šventės pradžios.

Mažeikių choreografijos mokyklą ir jos šokių kolektyvus lankantys vaikai ir jaunimas tarp mažeikiškių sudarys bene didžiausią Dainų šventės dalyvių būrį. Iki šventės pradžios likus vos dviem dienoms, „Kauškučio“ šokėjai dalijasi akimirkomis iš paskutinių repeticijų.
„Paskutinieji prakaito lašai, besiruošiant šimtmetį mininčiai dainų šventei „Kad giria žaliuotų“.
Tuo pačiu metu ir nerimaujame, ir džiaugiamės, ir labai tikimės, kad mums pasiseks.

Didžiuojamės, kad šimtmečio šventės Šokių dienos „Amžių tiltais“ kūrime dalyvauja visa mūsų mokykla. „Kauškučio“ meno vadovė Jolanta Tendienė yra Šokių dienos „Amžių tiltais“ antrosios dalies „Kartų tiltai – Aukso tilteliu šeimynėlė suėjo“ vyriausioji baletmeisterė, mokytojos Ramunė Zelbienė, Danguolė Dapšytė, Olga Gross – šios dalies baletmeisterės, mokytojai Eglė Vitkauskienė ir Marius Naruta – baletmeisterių asistentai, mokyklos koncertmeisterės Margarita Gedvilienė ir Monika Žičkienė – šventės repeticijų akompaniatorės. Ir visi 200 vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studijos „Kauškutis“ šokėjų ir mokytojų kuria šventę kartu.

Visiems visiems šventės dalyviams linkime sklandaus darbo, nepamirštamų, jaudinančių akimirkų, o žiūrovams – nuostabiai gražaus reginio, pasididžiavimo Lietuva! Mūsų šalis per amžius dainavo ir šoko, dainuoja ir šoka, dainuos ir šoks!“ – rašoma Mažeikių choreografijos mokyklos bendruomenės atsiųstame visiems Mažeikių rajono žmonėms skirtame laiške.

Nuotr. Iš Mažeikių choreografijos mokyklos archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto