Prieš futbolo pirmenybių startą – drabužinės problema

Licencijavimo komisija Mažeikių stadione pasigedo persirengimo patalpų varžovų komandai ir teisėjams.Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Lietuvos futbolo federacijos Licencijavimo komitetas ne iš gerosios pusės paminėjo Mažeikių stadioną – šalies antrojoje lygoje žaisti norinčiai „FK Atmosferai“ nesuteikta licencija.
Lietuvos futbolo federacijos antros lygos klubų licencijavimo pirmajame sprendimų etape teigiamą atsakymą gavo keturiolika pareiškėjų, dar dvylika ekipų, tarp kurių ir mažeikiškiai, galės pateikti apeliacijas.
Licencijas gavo po septynias Vakarų zonos ir Pietų zonos komandas, Vakarų zonoje neigiamą atsakymą kol kas gavo Naujosios Akmenės „Akmenė-SC“, Mažeikių „Atmosfera“, Telšių „Džiugas“ ir Jurbarko „Vulkanas“. Galutinis licencijos gavėjų skaičius paaiškės po Apeliacinio licencijavimo komiteto posėdžio balandžio 8 dieną.
Kaip informavo LFF licencijavimo skyriaus vadovas Laurynas Zibolis, šių metų antros lygos klubų licencijavimo sezone ypatingas dėmesys buvo skiriamas infrastruktūrai gerinti: „Siekiame, kad kiekviename antros lygos stadione būtų pasirūpinta elementariomis sąlygomis rungtynių dalyviams – persirengimo patalpomis, dušais.“
L. Zibolis kaip blogą pavyzdį įvardijo Mažeikių stadioną, kuriame jau daugelį metų nėra patalpų varžybų dalyviams.
„Jei „Atmosfera“ tikisi dalyvauti antroje lygoje, klubas kartu su Mažeikių rajono savivaldybe turės rasti sprendimus dėl šios problemos. Panaši situacija ir Kelmėje, kur miesto klubas šiuo metu negali rungtyniauti savo mieste ir priverstas laikinai pasirinkti alternatyvų stadioną Tytuvėnuose“, –  paaiškino skyriaus vedėjas.

Kaip šią problemą ketina spręsti mažeikiškiai, skaitykite ketvirtadienio „Santarvės“ laikraštyje.

8 Atsakymai į “Prieš futbolo pirmenybių startą – drabužinės problema”

 1. Rolandas parašė:

  Mažeikiai Salantų lygio. Gėda man būti mažeikiškiu. Kaip valdžia nemyli savo miesto futbolininkų,kad jau ir persirengimo patalpų negali pastatyti. Užtat Maxsimų Salatuose viena o Mažeikuose….. Krepšininkams ir moksleivių sporto salėse ir reikia žaisti. Praregėkime miesto valdininkai.

 2. Futbolists parašė:

  Tipo savivaldybei gaila ten paskirti litu kazkiek uz tas rubines, bet ne jie geriau i kisene isides ar uz koky krepsini ten bereikalingai litu paklos :))

 3. via parašė:

  toks didelis tvenkinys ir neuztenk nusimaudyt ? :D

 4. vardas parašė:

  Geda !!! stato dirbtine aikste, o persirengimo kabinu nera jau n metu, isskyrus atvezta vagoneliu parka. Jau net ir SFL komandos atvykdamos i Mazeikius jau zino, kad dusu nebus ir teks vaziuot namo susmirdusiems.. geda man uz sitoki valdininku poziuri.

 5. Arnas parašė:

  Na ir kodėl taip nesiseka mums, prijaučiantiems futbolą? Keista, kad neis savivaldybei, nei verslininkams Mažeikiuose futbolas visai nerūpi.

 6. gerbejas parašė:

  geda savivaldybei, kad negali nors tiek pasirupinti del futbolo. Negi taip sunku irengti drabuzines ir dusus? Mums, futbolo gerbejams, atimama teise savo mieste stebeti net II lygos futbola

 7. aNONIMAS parašė:

  Ble butu gerai ka gautu seip.

 8. Linas parašė:

  Manau jog negaus licenzijos….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*