Prieš metų šventes – didelis sujudimas

Mažeikių ROTARY klubo „Liberta“ narės ligoninės vaikų ligų skyriaus vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos poskyriui padovanojo funkcinių žaidimų žaislotekų. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Artėjant didžiosioms metų šventėms daugėja įvairių renginių, tarp jų – ir labdaros.
Dovanomis palepinami sunkiai besiverčiantys žmonės. Netikėtumų sulaukia ir įstaigos bei organizacijos, globojančios našlaičius ar vienišus žmones.
Daug dėmesio skiriama ir senjorams bei neįgaliesiems.
Bene daugiausiai prie to prisideda rajone nebe pirmus metus rengiama socialinė akcija „Sušildykim sielas“.

Į labdaringų renginių šurmulį įsisuko ir Mažeikių ROTARY klubo „Liberta“ narės. Atvykusios į miesto ligoninės vaikų ligų skyriaus vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos poskyrį jos įteikė funkcinių žaidimų žaisloteką, kuri reikalinga ankstyvosios reabilitacijos specialistams dirbti su sveikatos problemų turinčiais vaikais.
„Mes kiekvienais metais turime vis naujų globotinių, kuriems skiriame savo paramą. Esame globojusios ir vaikų darželius, ir globos namus. O šį kartą nutarėme padėti mažiesiems Mažeikių ligoninės pacientams“, – sakė klubo „Liberta“ prezidentė Edita Rancienė.
Ji teigė, kad sulaukia pagalbos prašymų ne tik iš mūsų rajono, bet ir iš kaimyninių. Moteris tik apgailestavo, kad ne visiems įmanoma padėti.
Šio klubo narės prisijungė ir prie penktadienį startavusios akcijos „Sušildykim sielas“. Gruodžio 20-ąją „Jaunystės“ vidurinėje mokykloje jos dalyvaus Dauno sindromo asociacijos šventėje.
Akcijos „Sušildykim sielas“ rengėjai tiek mažeikiškius, tiek miesto svečius pakvies į daugybę įvairių renginių.

Plačiau apie tai skaitykite šeštadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto