Prieš „Sauridą“ nauja dujų vartotojų byla

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių vartotojų asociacija kreipėsi į Mažeikių rajono apylinkės teismą su nauju ieškiniu prieš UAB „Saurida“: dėl neatlygintino dujų atjungimo, priskaičiuotų skolų anuliavimo, neteisėtai išreikalautų mokesčių už atjungtas dujas grąžinimo.
„Saurida“ neteisėtai reikalauja 317, 63 lito dujų atjungimo mokesčio, nors teisės aktai konstatuoja, kad atjungimas yra neatlygintinas ir bendrovė privalo nemokamai, per 5 dienas po sutarties nutraukimo dienos, atjungti dujų tiekimą.
Asociacija byloje atstovauja 38 ieškovams. Naujiena byloje yra tai, kad asociacija įstoja ieškovo teisėmis ir gins byloje viešąjį interesą dėl neteisėtų įkainių už dujų atjungimą, prijungimą ir avarinį remontą.
Antroje byloje „Vartotojai prieš „Sauridą“ asociacija nebekviečia trečiojo asmens teisėmis Mažeikių rajono savivaldybės. Teigiama, kad Savivaldybės atstovų epizodinis atstovavimas tik apsunkinęs pirmosios bylos eigą.

Plačiau apie tai – „Santarvės“ laikraštyje.

10 Atsakymų į “Prieš „Sauridą“ nauja dujų vartotojų byla”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Viel kuotryna islind is bezdalu maišo

 2. Dainius parašė:

  Kostai, prapylei vieną bylą, prapilsi ir visas likusias. Ko aš turiu zasrancui mokėti, jei nenoriu, o šis verčia likti savo bezdalų kontoroj? Mano pasirinkimui netrukdys kažkokie užsispyrę politikais netapę tipo verslininkai.

 3. m parašė:

  nu kvailys „vardas“

 4. A-ū parašė:

  Kostia, čia tu? :)

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  nu nepykit, bet kazkokie 38 gyvenimo nevykeliai, susimane atsijungti dujas, vaiksto po teismus del keliu litu, visas pasaulis moka ir mokes, jei nori siltai gyventi, nemokesi Rancui, mokesi kitam. kazkoks tai zmoniu neturejimas ka veikti, taigi uz elektra mokes daugiau. Suprantu kad principo reikalas, bet jau nusibodo neraliai skaityti nesamones. Nebus Ranco, nebus Orleno, galesite gyventi is misko gerybiu.

 6. Birute parašė:

  O siaubelis ,neturim mes valdzios Lietuvoje ,kitose salyse senai jau butu teisesaugos tuo uzsiemusios …..

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  Prisidirbo vaikis-šeimos reputacijaI amen

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  PRISIDIRBO vaikis-jam ir šeimos reputacijai-amen

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  Kaip neapsunkins,jeigu baseiniukas,pietūs ir visa kita ant lėkštutės padėta

 10. Andrens parašė:

  Mldc. Viena syki supras Rancas, kad ne tik jis protingas. Kad reikia su visai skitytis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto