Prisiekė savivaldybių rinkimų komisijų pirmininkai

Seime vykusioje ceremonijoje laikytis Konstitucijos ir įstatymų, sąžiningai ir garbingai atlikti savo pareigas pasižadėjo ir Mažeikių rajono rinkimų komisijos pirmininkė Alvyda Purauskytė. Ingos GUŽIENĖS nuotr.

Pirmadienį Seime vyko Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) organizuota savivaldybių rinkimų komisijų pirmininkų priesaikos ceremonija. Mūsų rajone ne pirmą kartą tokiai komisijai vadovaus Alvyda Purauskytė, Savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė, jaunimo reikalų koordinatorė.

});

Tebevyksta politinių dalyvių registravimas ir kandidatų kėlimas į mero postus. Jau žinomi šeši politikai, sieksiantys šių pareigų mūsų rajone.

Didelė patirtis

Savivaldybių rinkimų komisijos sudarytos iš Lietuvos Respublikos teisingumo ministro, Lietuvos teisininkų draugijos, savivaldybių administracijų direktorių ir politinių partijų pateiktų kandidatūrų. Mūsų rajono komisijoje dirbs 12 narių, jos pirmininkė A. Purauskytė yra kandidatė iš Liberalų sąjūdžio, turinti nemažos patirties – jos darbo komisijoje pradžia buvo 2004 m. vykę rinkimai į Europos Parlamentą ir Seimą, o...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto