Pristatyta dviračių trasos galimybių studija

Ryšių su visuomene skyriaus nuotrauka

Dviračių trasos „Mažeikiai–pajūris“ idėjai sausį sukaks dveji metai. Neseniai atlikta trasos galimybių studija penktadienį buvo pristatyta Mažeikių rajono savivaldybės tarybos nariams.

Žingsnis po žingsnio – į priekį

Dviračių trasos idėja nuo Mažeikių iki pajūrio visuomeniniam judėjimui „Mažeikiai KITAIP“ kilo dar 2016 metų žiemą.
Per tą laiką visuomeninis judėjimas mažeikiškius, mėgstančius laisvalaikį leisti ant dviračių, du kartus pakvietė į žygius maršrutu Mažeikiai–pajūris. Keliautojai įrodė, kad, turint noro, nuvažiuoti dviračiais prie jūros yra įmanoma. Tačiau toks keliavimas neturi nieko bendro su saugumu, patogumu.
Ne kartą vyko Mažeikių, Skuodo, Kretingos rajonų vadovų bei dviračių trasos įrengimo iniciatorių susitikimai. Juose gvildenti projekto įgyvendinimo klausimai.
Dauguma sutinka, kad mintis plėsti dviračių takų tinklą ir tokiu būdu gerinti eismo saugumą, skatinti aktyvesnį bei sveikesnį gyvenimo būdą, plėtoti turizmą – aktuali ir šiuolaikiška.

Būtina atsižvelgti į saugumą

Paskutiniame šių metų tarybos posėdyje politikai išklausė įmonės „Verslo projektavimo centras“ parengtą galimybių studiją „Dviračių trasa Mažeikiai–pajūris“. Ją pristatė projekto vadovas Algis Erlickas.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

10 Atsakymų į “Pristatyta dviračių trasos galimybių studija”

 1. Stepas parašė:

  Jo ce super dalykas butu,ale dviraciu takas iki sedos butu gerai tik pro renava ir zidikus butu maloniau,klasteris statys kaucouka gamykla prie naftos jau fundamenta ispyle.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Jau paslauga padaret isvydami ir neleisdami isitvirtinti Mazeikiuose medienos klasteri.Baltarusijoje pasistate didziausia gamykla,dirba vos ne puse tukstancio dirbanciuju

 3. Kurmaitiškis parašė:

  Ar galvelės visai susisuko,na,žinoma amžius irgi daro savo.Gal pinigiukais pakvipo.Pirma į Kurmaičius ir Šaltinėlį kelią ir takus sutvarkykit.Pasidomėkite kiek rytais į darbą dviračiais važinėja ir kiek žmonių gyvena,kiek jau nelaimių įvyko.Tada tikrai gyventojai bus dėkingi ir ponai galės užpakalius pravėdinti,nereiks kažkur iki pajūrio pedalus minti,matys kaip jų rinkėjai gyvena.

 4. Taip taip parašė:

  Iš ties gal pirmiau savo kiemą sutvarkykit ir įrenkit dviračių takus iki Sedos, Tirkšlių, Viekšnių, iki kolektyvinių sodų Kurmaičiuose, Voveriuose. Vieną kartą metuose suorganizavo atrakciją iki pajūrio ir jau apsvaigo nuo gryno oro. Pritariu AS

 5. As parašė:

  Pikta skaityti. Jūs dviračių takus apie Mažeikių miestą pirma sutvarkykit. Kiek žmonių yra dviračiais važinėjančių į sodus. Į Tirkšlius taką seniai laikas atnaujinti, iki Krakių, o gal net ir iki Viekšnių labai reikėtų dviračio tako. Bet kažkodėl svaigstama apie trasą į pajūrį, kuria važiuos gal 20 žmonių vieną kartą per metus.

 6. spangalai parašė:

  Kosmodromo Mazeikiuose dar nestatom? Luzeriai konkretus.

 7. lolas parašė:

  Jauna dar ta įdėja. Vos dviejų metukų. Pradžiai reiktų daaugt bent iki viaduko įdėjos kuri jau dešimtmečius skaičiuoja..

 8. JONAS parašė:

  Svajuokle išpradžiu sutvarkyket dveračiu taka tarp Statybas tresta i INGMAN VEGOS ,ten jau su valtele rek plaukt!

 9. Komentatorius parašė:

  O kada bus paskelbta, arba nupirkta, dviračių galimybių studijos vertinimo studija, kuri įvertins studiją ir paskelbs savo variantą? O kada dėdės ir tetos, iš keliaaukščio namelio, nuspręs kažką daryti dėl to? Ar paskelbs, kad nėra pinigų, todėl nieko negali padaryti?

 10. ValdžE parašė:

  Areną jau pastatėm, dabar dviračių trasai laikas… tuoj ES pinigai baigsis, gudručiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto